ХРИСТИЯНСКИ ФОРУМИ - ОЛЕКОТЕНА ВЕРСИЯ

Дата и час: 27 Мар 2017, 07:44 Разширено търсене

Български християнски форуми е място за християнски дискусии, споделяне на видео или писмени свидетелства, насърчения и общение между вярващи в Бога.

Как да ни помогнете в развитието: КЛИК
ЗА РЕКЛАМА КЛИК
2017 ГОДИНА НА МОЛИТВА! ДЕНОНОЩНА ХРИСТИЯНСКА ТЕЛЕВИЗИЯ: КЛИК
Кампания: Дари Библия: КЛИК

АКЦЕНТИ

Съмнението – грехът, който Бог мрази най-много

Изграждането на Божия човек

Когато те хулят, не заплашвай

Добрата страна на самотата и отхвърлянето

КОЙ Е ВИНОВЕН

НИКОЙ НЕ МОЖЕ ДА СЛУГУВА НА ДВАМА ГОСПОДАРИ

ВОДЕЩИ НОВИНИ

Ариведерчи, отец Паоло!

Организират акция в подкрепа на отец Паоло Кортези – неделя, 12 ч. пред президентството

Илиан Тодоров: Искрено съжалявам защитниците на САЩ и Запада!

Говорителката на Външно министерство РФ облече българска носия Прикачен файл/файлове

МАТЕРИАЛНА ОБЛАГА ИЛИ ПРОСТО ЛЪЖИ НА ЙОЛАНТА ЙОВЧЕВА И АТАНАС РАЙЧЕВ?

[ Facebook коментара]

Теми, за които няма отделен форум.

МАТЕРИАЛНА ОБЛАГА ИЛИ ПРОСТО ЛЪЖИ НА ЙОЛАНТА ЙОВЧЕВА И АТАНАС РАЙЧЕВ?

Мнение Номер:#  Мнениеот Венци Тоневски » 19 Мар 2017, 23:56

Искам да подчертая, че Атанас Райчев е дясната ръка на йола йовчева, която доста от нас вече познават. И двамата не са християни и нямат нищо общо с християнството. Материалът е на Daniela Hristova, споделен в социалната мрежа: КЛИК
Изображение
Скъпи братя и сестри,
дълго се двоумях дали да пиша, но не ми дава мир един казус, клонящ към измама сред християните. Отнася се за лицето Атанас Райчев, определящ се като Месиянин. Той отправи в средата на януари зов за материална подкрепа относно предстояща операция на баща му и последващо лечение като изтъкна своето затруднено финансово състояние. Известно ми е за пет вярващи/ включително и аз/ получили на лични този зов. Усетих нещо и затова попитах близка моя сестра във вярата и се оказа, че и тя има апел, НО !
При нея съобщението гласи, че баща му е с един отрязан крак, при мен бяха и двата отрязани. Когато го попитах за разминаването, той сподели, че когато са му се обадили, мислел че ще му отрежат И другия крак.
НО
На следващия ден писа, че операцията минала успешно и са спасили и ДВАТА крака като " ходилата са спасени, само пръстите ще изгният". / Тоест нито един от двата крака не е отрязан /
Попитах го кой е лекуващият му лекар и отделението, в което се намира. След информация от него, стана ясно, че и той работи в същото отделение като санитар - това означава, че има достъп до снимки, анамнези и т.н./ На един брат бе изпратил снимка на гангренясал крак.
Чичко Гугъл ми даде ясна картина за лекуващия лекар, който според инфото на Атанас се оказа доцент, работещ в същото отделение, но в Стара Загора, не в Пловдивското на УМБАЛ.
При положение, че пловдивското има двама професори и няколко доцента защо лекуващия лекар на баща му работи в болница в Ст. Загора? Нима професорите не са толкова добри като този 37 годишен доцент?
Най- сюблимният ИСКРЯЩ момент бе
снимката на Атанас Райчев гордо изправен и щастлив кацнал на летище в Израел на 01/02/17. - две седмици след финансовите си затруднения в отправения зов за помощ и то към сестри, работещи в чужбина!!!!!
Една от тях, пребиваваща в Гърция ми сподели, че се усъмнила също като мен и попитала брат от Бургас. Той директно й казал, че Атанас Райчев събира пари за екскурзия.
Сестра, която много пъти му е пращала пари и до днес му вярва. Тя писа:
" Наско каза, че е теглил от болничната каса 300 лв. за баща си, а в Израел отишъл на разноски на Хенри Ешкенази".
НО
Друга сестра писа : " на мене ми писа, че е поканен от еврейски българи за една седмица, за да си оправят документите, за да се върнат в Израел"
Друга сестра
"Първата вечер ще приспим в една сестра. Но останалите 4 нощи трябва да рвзервираме хостел в Ерусалим"
Намеквал е за сестрата да му прати пари. Тя му е пращала няколкократно.
Ето и изказването на сестрата, която му вярва
"Истината е, че Наско беше там по организацията на фестивал , по покана на организатори"
ПРЕКАЛЕНО МНОГО НЕСЪОТВЕТСТВИЯ !!!!!!!
До тук
1/ и до сега не е ясно състоянието на баща му, като наскоро Атанас писа, че баща му ходел до тоалетната САМ
/тоест и двата му крака от отрязани станаха цели/
И сега ОТНОВО цъфна пост от него за баща му за операция.
2/ така и не стана ясно по чия покана е в Израел и къде е отседнал / в семейство или хотел/
3/ не става ясно и кой поема разноските по екскурзията - Ешкенази за фестивал, еврейското семейство, което е отправило поканата, или хората, изпратили му евентуално пари?!!!!
4/ на една сестра, отказала му директно, веднага е "пратена в Ада "
Моля всички братя и сестри, които са му давали пари, ако им е неудобно под моя пост да дискутират, да ми пишат на лични.
За другите вярващи оставям фактите, а заключенията вие си ги правете !
Християнски видео портал: www.curkva.com
ПРОРОЧЕСТВАТА ИЗПЪЛНЕНИ!!: (ТРЕЙЛЪР)
ВАШИТЕ НОВИНИ: Български Репортер
Аватар
Венци Тоневски
Служител
Служител

Has thanked: 394 times
Been thanked: 580 times
Автор на темата
църква: Евангелска Петдесятна църква
Характер: Служещ

бyтoн зa coциaлни мpeжи

Re: МАТЕРИАЛНА ОБЛАГА ИЛИ ПРОСТО ЛЪЖИ НА ЙОЛАНТА ЙОВЧЕВА И АТАНАС РАЙЧЕВ?

Мнение Номер:#  Мнениеот spravedliv » 21 Мар 2017, 19:22

О, този ли човек пак?

spravedliv » 15 Юли 2016, 22:24 написа:
За тоя материал ли става дума:
viewtopic.php?f=152&t=10309
съставил Атанас Райчев

Съдържанието е видимо за регистрирани потребители. Ако нямате регистрация кликнете ТУК

Съдържанието е видимо за регистрирани потребители. Ако нямате регистрация кликнете ТУК

"Материала" го няма тук заради изтриването, ама го има на друго място, ето го:
http://yolanta.blog.bg/drugi/2016/07/11 ... ym.1463830
Боже, благослови всички в България и я запази цяла и свободна да е, пази я от всички външни и вътрешни врагове, води я по Твоя Път, за Твоя Слава!
Амин!
Аватар
spravedliv
Модератор
Модератор

Has thanked: 1401 times
Been thanked: 1079 times

Мнение Номер:#  Мнениеот Theodora V » 21 Мар 2017, 22:23

Йоланта беше качвала материал на Райчев тук във форума.
Спомням си, че Справедлив беше публикувал пост относно личността Райчев.
Имаше теми тук, които отдавна не съществуват, да, така е.

Йоланта Йовчева:
- не е християнка; настоява да е месиянка, а това е секта в юдаизма;
- има прекалено силно изразено его (което, както други вече споменаха, най-вероятно се дължи на комплекс от нейна страна);
- агресивна е;
- интригантка е;
- злопамента е;
- манипулатор е;
- гони реваншизъм на всяка цена и с всякакви средства;
- спекулира с дадената й власт на администратор във форумите;
- напада публично и грубо други свои колеги администратори във форумите;
- има груб, граничещ с вулгарен език;
- намира общ език с голяма част от троловете, писали тук.

Няма да продължавам нататък, защото няма смисъл повече да изреждам. Настоявам в ролята ми на потребител в този форум, че мястото на г-жа Йовчева не е тук.

Поздрави!
И нямам страх от нищо, когато Ти си с мен!
Аватар
Theodora V
Активен Потребител
Активен Потребител

Has thanked: 737 times
Been thanked: 838 times
църква: Православна църква

Мнение Номер:#  Мнениеот spravedliv » 21 Мар 2017, 23:27

Theodora V » преди 51 минути написа:Й..... Й......:

- агресивна е;

- интригантка е;

- гони реваншизъм на всяка цена и с всякакви средства;

Тези трите са достатъчни, само ще добавя няма и капчица желание за прошка и покаяние от нейна страна, но сега след тази нова информация за този човек и онази старата, която бях дал и като добавим и онзи човек за когото писа Еди, сещам се и за още един пишещ тук дълго време и впоследствие изтрит, макар че той не беше месианин, мисля си, че тези тримата най-много са повлияли за нейното поведение от година две насам.

Тя не е МЕСИАНКА!

Само го твърди, а сред така наречените месиани има десетки или стотици не мога да кажа колко са, но са взаимно изключващи се, по-зле е положението от колкото между православни и протестанти да речем.
Но има и искрено вярващи в Исус месиани, нищо че го наричат Йешуа, то това си му е и името, те са повечето от еврейски произход, така че е нормално да го наричат така.

А тя с нищо не показва и не доказва, че следва Исус или Йешуа, както го нарича.
И дали вярва в Бог-Отец Бог-Син Бог-Свети Дух?
Светия Дух в никакъв случай не я изпълва след като направи това тук с форума, а и вероятно продължава да прави някакви недобри дела спрямо форума.
Със сигурност прави скрийншотове на всичко и го събира, защото преди време в тема беше писала, че го прави и аз и писах да ги изтрие за какво са и.Не ми се пише повече за нея, направо ме разочарова до такава степен, че просто не желая да чета за нея каквото и да било.
Нека Бог и даде сили да осъзнае и осмисли всичко което прави!
Боже, благослови всички в България и я запази цяла и свободна да е, пази я от всички външни и вътрешни врагове, води я по Твоя Път, за Твоя Слава!
Амин!
Аватар
spravedliv
Модератор
Модератор

Has thanked: 1401 times
Been thanked: 1079 times

Мнение Номер:#  Мнениеот bolgaroliub » 22 Мар 2017, 00:25

- има прекалено силно изразено его (което, както други вече споменаха, най-вероятно се дължи на комплекс от нейна страна);
- агресивна е;
- интригантка е;

Това се нарича "Прелест" и това е следствие на демонично обладаване. Демона ти взема здравия разсъдък и те води към погибел лека полека...
Аватар
bolgaroliub
Активен Потребител
Активен Потребител

Has thanked: 565 times
Been thanked: 346 times
Характер: твърд

Мнение Номер:#  Мнениеот Theodora V » 22 Мар 2017, 00:40

bolgaroliub » преди 8 минути написа:- Демона ти взема здравия разсъдък и те води към погибел лека полека...

Абсолютно вярно, Българолюб.

....

И аз, както Справедлив, вече нямам желание да чета някакви...
.....

Изморих се. От всички тролщини, показности, прецаквания, надцаквания, спекулации и други много. Нямам никакво желание с такива да се занимавам. Само спокойствие. Някой казал, надказал..., хич не ме интересува. Изморих се - фейсбуци, имейли и подобни, нямам желание и да чета в цялост вече.
Само спокойствие. Кой каквото иска да говори, спори, натяква - все едно ми е вече. Няма никакво значение. Само спокойствие и концентрация за по-важни дела. Другото - нека остане за другите. :bored: :friends:
Аватар
Theodora V
Активен Потребител
Активен Потребител

Мнение Номер:#  Мнениеот Cyril » 22 Мар 2017, 01:35

Моето мнение за Фейсбук като "социална мрежа" е че това е най-анти-социалната мрежа която съществува и е съществувала някога.

Фейсбук е перфектната платформа за всякакъв вид еретици и сектанти (във пълния смисъл на думата) да се изявяват и да заблуждават хората. Имаше един петдесятен брат който си беше много добре, но в последствие се сдружи с Йоланта и приятели и почна като касета да повтаря същите ереси че Исус било езическо име, че името християнин е езически термин, обиждаш Йехова, че българската библия е пълна с грешки и имената са фалшиви, защото трябва да са на еврейски... Мога да продължа листа с ересите на Йоланта, но не ми се занимава.

В последствие този брат стана изключително агресивен към всеки който не споделя тяхното виждане - тоест, затворено мислене, присъщо на култовете. Няма да казвам името на брата, но той е едиствения пример за който се сещам на човек - индоктриниран от Йоланта и нейното невежество.

А за техните групи за свалени маски и лица и глупости дори не ми се коментира... Като цяло, който има поне още останал разум, да се спасява и от Фейсбуци и от тем подобни места и да гледа вярата си във Бога и как да споделя благата вест с останалите. Аз така направих и съм много по-спокоен.
„Не е велико дело да твориш чудеса, не е велико дело да виждаш ангели; велико дело е да виждаш собствените си грехове.” Св. Антоний Велики
Аватар
Cyril
Редовен
Редовен

Has thanked: 80 times
Been thanked: 199 times
Характер: Християнин

Мнение Номер:#  Мнениеот Theodora V » 22 Мар 2017, 02:25

Йоланта да индоктринира някого? Сигурно се шегуваш. :friends:
Не се е появил достатъчно сладкодумен йеховист и не я е направил свидетелка на йехова без никакъв проблем. Но тя да въздейства на някого... Може и да е възможно, не зная...

Не е хубаво да се хули низвергнатия, но от друга страна личното мнение не бива да се спестява. Защото понякога спестяваме, спестяваме и така до безкрай със спестяване не става.
Аватар
Theodora V
Активен Потребител
Активен Потребител

Мнение Номер:#  Мнениеот Венци Тоневски » 22 Мар 2017, 03:28

На мен ми писна от кал и одумване. Писах и, че ще и предоставя всички проекти с достъп до панелите към суперхостинг и сървърите. Като е толкова отворена нека поеме всичко, да се намери програмист и администратори. Да заплати лицензите за последния проект онлайн телевизия и да действа.
Аз ще се насоча към сервизната си работа, както преди да основа християни ком и останалите християнски сайтове.
Християнски видео портал: www.curkva.com
ПРОРОЧЕСТВАТА ИЗПЪЛНЕНИ!!: (ТРЕЙЛЪР)
ВАШИТЕ НОВИНИ: Български Репортер
Аватар
Венци Тоневски
Служител
Служител

Has thanked: 394 times
Been thanked: 580 times
Автор на темата
Характер: Служещ

Мнение Номер:#  Мнениеот Cyril » 22 Мар 2017, 13:17

Отсега го виждам името ако тя поеме сайта - месияни.ком като на всички тука ще ни лепне банове и червени картони :D
„Не е велико дело да твориш чудеса, не е велико дело да виждаш ангели; велико дело е да виждаш собствените си грехове.” Св. Антоний Велики
Аватар
Cyril
Редовен
Редовен

Has thanked: 80 times
Been thanked: 199 times
Характер: Християнин

Следваща

Коментирайте

Потребители разглеждали темата?

21 потребители са разглеждали темата: Гост (1), Гост (1), Гост (1), AwarriorofChrist (2), Blagovest Varbakoff (1), Cyril (7), Galia (1), Hatshepsut (2), Theodora V (10), Todor Andonov (3), Watch (2), bolgaroliub (8), cool (2), lazarin1 (1), maikyl (1), messianic (7), spravedliv (16), stucyte (9), Венци Тоневски (9), Георги Георгиев (2), Милко (2)

Назад към Общи християнски теми