ХРИСТИЯНСКИ ФОРУМИ - ОЛЕКОТЕНА ВЕРСИЯ

Дата и час: 25 Сеп 2017, 18:18 Разширено търсене

Български християнски форуми е място за християнски дискусии, споделяне на видео или писмени свидетелства, насърчения и общение между вярващи в Бога.

Как да ни помогнете в развитието: КЛИК

Правилно ли е пред БОГ и пред починалият човек или е само човешки закон ?

[ Facebook коментара]

Теми, за които няма отделен форум.

Re: Правилно ли е пред БОГ и пред починалият човек или е само човешки закон ?

Мнение Номер:#  Мнениеот bolgaroliub » 13 Юли 2014, 23:37

стоян2 написа:. А виж да се молим за душата на наш близък покойник не е суеверие.

Извини ме приятелю ,тъй като не съм запознат с тази част от учението на Христос ,което Той каза да пазим ако имаме любов,би ли ми помогнал моля ,с Изреченото Слово Христос, да разбера що значи да се молим за душата на наш близък покойник .Моля те само като ми помагаш , да го правиш с Словото на Бога Христос. :heart:

Това значи да се молим за него както се молим за жив...защото за Бога всички са живи
Господ умъртвява и съживява ,сваеля в преизподнята и извежда 1цар2:6
Аватар
bolgaroliub
Активен Потребител
Активен Потребител

Has thanked: 759 times
Been thanked: 512 times
църква: Православна църква
Характер: твърд

бyтoн зa coциaлни мpeжи

loading...
Предишна

Коментирайте

Потребители разглеждали темата?

26 потребители са разглеждали темата: Гост (1), Гост (1), Гост (19), Гост (1), Гост (1), EMK (1), Hatshepsut (2), Mitaroshka (2), Ochakvane (9), Vrinda (1), bolgaroliub (5), georgi_pld (1), if4o (21), ivankara (6), konstanca (1), lazarin1 (9), limitless_1986 (9), rex1978 (1), spravedliv (1), stucyte (52), Александър (4), Георги Георгиев (28), Елеонор (9), Йордан (13), мари (1), стоян2 (2)

Назад към Общи християнски теми

• ВИЖТЕ ОЩЕ
    Отг.
    Прегледи
     Последно мнение