ХРИСТИЯНСКИ ФОРУМИ - ОЛЕКОТЕНА ВЕРСИЯ

Дата и час: 23 Сеп 2017, 19:36 Разширено търсене

Български християнски форуми е място за християнски дискусии, споделяне на видео или писмени свидетелства, насърчения и общение между вярващи в Бога.

Как да ни помогнете в развитието: КЛИК

Марк Зукърбърг облече костюм за среща с папата

[ Facebook коментара]

Какво се случва в християнския свят.

Марк Зукърбърг облече костюм за среща с папата

Мнение Номер:#  Мнениеот spravedliv » 30 Авг 2016, 15:32

Изображение

Създателят на социалната мрежа „Фейсбук” Марк Зукърбърг се срещна с папа Франциск във Ватикана. Това е първият път, в който милиардерът облича нещо различно от обикновената сива тениска и дънки.

„Присила (съпругата на Зукърбърг, бел.ред.) и аз имахме честта да се срещнем с папа Франциск във Ватикана. Казахме му колко сме вдъхновени от неговото послание за милост и разбирателство. И двамата със съпругата ми изпитваме възхищение от начина, по който може да комуникира с хора от всички религии по света”, пише Зукърбърг в публикация във „Фейсбук”.

Двамата разговаряха как да се използват комуникационните технологии за борба с бедността, за междукултурно сближаване и вдъхване на надежда на най-бедните и уязвимите, посочват от Ватикана.

Милиардерът подари на папата макет на задвижваният със соларна енергия летателен апарат „Акила”. Целта му е да разпространи интернет връзка и на най-отдалечените места по света.

Марк Зукърбърг е на посещение в Рим, за да изнесе лекция в престижен университет.

http://btvnovinite.bg/gallery/lifestyle ... apata.html
И Аз им давам вечен живот; и те никога няма да загинат, и никой няма да ги грабне от ръката Ми. Йоан 10:28
Аватар
spravedliv
Модератор
Модератор

Has thanked: 1891 times
Been thanked: 1456 times
Автор на темата

бyтoн зa coциaлни мpeжи

loading...

Re: Марк Зукърбърг облече костюм за среща с папата

Мнение Номер:#  Мнениеот Ochakvane » 10 Сеп 2016, 11:55

spravedliv » 30 Авг 2016, 14:32 написа:[ Изображение ]

Създателят на социалната мрежа „Фейсбук” Марк Зукърбърг се срещна с папа Франциск във Ватикана. Това е първият път, в който милиардерът облича нещо различно от обикновената сива тениска и дънки.

„Присила (съпругата на Зукърбърг, бел.ред.) и аз имахме честта да се срещнем с папа Франциск във Ватикана. Казахме му колко сме вдъхновени от неговото послание за милост и разбирателство. И двамата със съпругата ми изпитваме възхищение от начина, по който може да комуникира с хора от всички религии по света”, пише Зукърбърг в публикация във „Фейсбук”.

Двамата разговаряха как да се използват комуникационните технологии за борба с бедността, за междукултурно сближаване и вдъхване на надежда на най-бедните и уязвимите, посочват от Ватикана.

Милиардерът подари на папата макет на задвижваният със соларна енергия летателен апарат „Акила”. Целта му е да разпространи интернет връзка и на най-отдалечените места по света.

Марк Зукърбърг е на посещение в Рим, за да изнесе лекция в престижен университет.

http://btvnovinite.bg/gallery/lifestyle ... apata.html

Сега и двамата ще имат полза: Зукърбърг няма да бъде пипнат от никого. А Ватикана ще има още повече информация за хората, за да изпълни пророчеството от Откровение 13 гл.
Фил.4:13. За всичко имам сила чрез Онзи, Който ме укрепява.
Аватар
Ochakvane
Супер Потребител
Супер Потребител

Has thanked: 4 times
Been thanked: 40 times
църква: Църква на Адвентистите от седмия ден
Характер: Очакване

Мнение Номер:#  Мнениеот bolgaroliub » 12 Сеп 2016, 23:17

Очакване според адвентните "пророци" тоя ли папа ще бъде антихриста или може би следващия?
Аватар
bolgaroliub
Активен Потребител
Активен Потребител

Has thanked: 759 times
Been thanked: 512 times
църква: Православна църква
Характер: твърд

Мнение Номер:#  Мнениеот Theodora V » 13 Сеп 2016, 09:34

bolgaroliub » Вчера, , 23:17 написа:Очакване според адвентните "пророци" тоя ли папа ще бъде антихриста или може би следващия?

Най-вероятно този. Защото виж какво се случи с предишния, а този е здраво стъпил. ;)
Аватар
Theodora V
Deactivated

Has thanked: 832 times
Been thanked: 958 times

Мнение Номер:#  Мнениеот Александър » 13 Сеп 2016, 15:17

Е, нищо не знаем де, и с този може да се случи същото. Голям смях ме напушва като се отвори дума за папата. Изтрябвали са и на Ватикана данните за хората. :bb:
Аватар
Александър
Активен Потребител
Активен Потребител

Has thanked: 556 times
Been thanked: 419 times

Мнение Номер:#  Мнениеот Ochakvane » 14 Сеп 2016, 11:11

Theodora-Theo » Вчера, , 08:34 написа:
Най-вероятно този. Защото виж какво се случи с предишния, а този е здраво стъпил. ;)

Адвентната църква не говори за конкретен папа, а за институция. Добре е всеки да отвори Библията и да види какво пише за блудницата, вместо да се присмива.

Ето някои детайли:
- облечена в пурпур и червено - Чий свещеници се обличат така?
- седи на седем хълма - Коя църква е разположена в град на седем хълма?
- държи златна чаша - Коя църква дава причастие в златна чаша?
- яхнала е звяр - Коя църква е едновременно църква и държава?
- стои на много води - Коя църква има вярващи по цялата земя?
- търгува с човешки души - Коя църква продава индулгенции и опрощава грехове?
- седи на Божия трон- Коя църква твърди,че лидерът й е наместник на Бога?
- променя времена и закони - Коя църква промени Десетте Божии заповеди?
- майка на блудниците - коя църква е причина за възникване на много други?

Мога да продължа с още подробности, но мисля, чеи тези са достатъчни.
Аватар
Ochakvane
Супер Потребител
Супер Потребител

Мнение Номер:#  Мнениеот Ochakvane » 14 Сеп 2016, 11:23

Александър » Вчера, , 14:17 написа:Е, нищо не знаем де, и с този може да се случи същото. Голям смях ме напушва като се отвори дума за папата. Изтрябвали са и на Ватикана данните за хората. :bb:

Едва ли е добре човек да се смее на нещо, което не разбира. Няма на света по-богата държава от Ватикана. Нейната агентура е по-голяма от всички шпионски мрежи в света. Нейни представители са р ръководството на САЩ.Вицепрезидентът на Съединените щати е йезуит. Кандидат-президентът Тръмп е учил в йезуитско училище. Кандидат-вицепрезидентът на Хилъри е йезуит. Шестима от деветте члена на Върховния съд на САЩ са католици. Голяма част от конгресмените и сенаторите са католици и йезуити. ЦРУ е създадено от Ватикана. Златото всвета се контролира от Рим. Ватиканската банка е достатъчно популярна с това, кого обслужва. Нужно ли е да говоря за П-2?
Болници, училища, висши институти и т.н.са създадени и риководени от йезуити. Най-висшите лидери са учили в йезуитски училища.
Отделно всички католици са един вид шпиони, защото отиват и се изповядват пред свещениците, като казват всичко, което смятат за важно в изповедите си. Т.е., Католическата църква има най-малко надмилиард шпиони...

Защо е това, ако е просто църква? Между другото, Ватикана не е само църква, но и държава!
Аватар
Ochakvane
Супер Потребител
Супер Потребител

Мнение Номер:#  Мнениеот stucyte » 14 Сеп 2016, 14:26

Добре де, вие като специалисти по католицма отгорете дали този папа ще бъде антихриста.
" И ние познахме любовта, която Бог има към нас, и повярвахме в това. Бог е любов, и който пребъдва в любовта, пребъдва в Бога, и Бог - в него." /1Иоан 4:16/
Аватар
stucyte
Служител
Служител

Has thanked: 1490 times
Been thanked: 1316 times
Характер: любопитен

Мнение Номер:#  Мнениеот Венци Тоневски » 14 Сеп 2016, 15:34

Йолка беше веща в папизма 8-)
Християнски видео портал: www.curkva.com
ПРОРОЧЕСТВАТА ИЗПЪЛНЕНИ!!: (ТРЕЙЛЪР)
ВАШИТЕ НОВИНИ: Български Репортер
Аватар
Венци Тоневски
Служител
Служител

Has thanked: 431 times
Been thanked: 638 times
църква: Евангелска Петдесятна църква
Характер: Служещ

Мнение Номер:#  Мнениеот Ochakvane » 15 Сеп 2016, 00:25

stucyte » Днес, , 13:26 написа:Добре де, вие като специалисти по католицма отгорете дали този папа ще бъде антихриста.

Вече казах: Според Адвентната църква институцията Католическа църква е описана като антихрист. Личното ми мнение обаче е, че е напълно възможно точно Франциск да е конкретното лице. Защо смятам така? Защото в Даниил пише:

Даниил 8: 23. И в сетните времена на царуването им, когато беззаконните стигнат до върха на беззаконието си, ще възстане цар жесток на лице и знаещ ухитрения.
24. И силата му ще е крепка, но не от своята си сила; и ще погубва чудесно, и ще благоуспява и завършва, и ще погубва крепките и светите люде.
25. И чрез коварството си ще направи да благоуспява лъстъта в ръката му; и ще се възвеличи в сърдцето си и в мир ще погуби мнозина; и ще стане против Началника на Началниците; но ще се съкруши без ръка.

Най-напред се говори за последните дни, когато беззаконниците стигнат върха на беззаконието. В момента се вижда как всичко бива нарушавано и това най-вече личи в областта на морала. Не случайно държави като САЩ признаха еднополовите бракове.

Но какво ще стане в последните дни, в дните, когато се стигне до върха на беззаконието? Ще се издигне цар с жестоко лице. По принцип тук се разбира неговият характер, но който е гледал клипа от посещението на Франциск в Мексико, където Берголио беше дръпнат над един инвалид, е видял папата в доста различна светлина. Такава гневна реакция и такива движения, че ако можеше да убие с поглед, обектът на гнева му щеше да се изпари моментално. Това, че посещава болници, мие краката на затворници и се отказва от специален самолет не означава, че е това, което хората виждат. "Целта оправдава средствата" е девизът на "Ордена на йезуитите".

Какво ще прави? Ще мами света - "знаещ ухитрения". В Протестантския превод се казва, че е вещ в лукавщини. Има сила,но не е от неговата. Т.е., дава му се от друго място. Откъде?

Откровение 13: 2. И зверът когото видех приличаше на рис, и краката му беха като на мечка, и устата му като уста на лъв; и змеят даде нему силата си, и престола си, и власт голема.

Дава му я Сатана.

Продължението е, че той ще гони истинските вярващи. Само преди няколко месеца Франциск заяви, че всички, които не искат да се съгласят с единството, трябва да посрещнат обединения юмрук на всички вярващи. А тези, които приемат само Божието слово бяха обявени от него за фундаменталисти, а какво се прави с такива, е ясно...
Аватар
Ochakvane
Супер Потребител
Супер Потребител

Следваща

Коментирайте

Потребители разглеждали темата?

17 потребители са разглеждали темата: Гост (1), Гост (1), Гост (1), Гост (1), Гост (1), Ochakvane (7), Theodora V (8), anah_su_namun (1), bolgaroliub (5), lazarin1 (1), messianic (2), spravedliv (2), stucyte (20), Александър (4), Венци Тоневски (5), Галя (2), Милко (1)

Назад към Християнски Новини