ХРИСТИЯНСКИ ФОРУМИ - ОЛЕКОТЕНА ВЕРСИЯ

Дата и час: 23 Юни 2017, 20:26 Разширено търсене

Български християнски форуми е място за християнски дискусии, споделяне на видео или писмени свидетелства, насърчения и общение между вярващи в Бога.

Как да ни помогнете в развитието: КЛИК
ЗА РЕКЛАМА КЛИК
2017 ГОДИНА НА МОЛИТВА! ДЕНОНОЩНА ХРИСТИЯНСКА ТЕЛЕВИЗИЯ: КЛИК
Кампания: Дари Библия: КЛИК

АКЦЕНТИ

Демонично обсебване

ДА ОЧАКВАМЕ ГРАБВАНЕТО ИЛИ ПОЯВАТА НА АНТИХРИСТА?

Господ не ни забравя, а щедро ни благославя

Християни, спрете да се чувствате виновни

ЗЛАТНАТА РЕКА ОТ ПРЕСТОЛА НА НЕБЕСНИЯ ОТЕЦ

НИКОЙ НЕ МОЖЕ ДА СЛУГУВА НА ДВАМА ГОСПОДАРИ

ВОДЕЩИ НОВИНИ

Откъде да научат българите истински важните неща?

100 хубави думи за България

Марк Зукърбърг облече костюм за среща с папата

[ Facebook коментара]

Какво се случва в християнския свят.

Re: Марк Зукърбърг облече костюм за среща с папата

Мнение Номер:#  Мнениеот stucyte » 15 Сеп 2016, 09:39

Не зная. Ако е рекъл Бог и сме живи и здрава ще видим. Благодаря ти за отговора.
" И ние познахме любовта, която Бог има към нас, и повярвахме в това. Бог е любов, и който пребъдва в любовта, пребъдва в Бога, и Бог - в него." /1Иоан 4:16/
Аватар
stucyte
Служител
Служител

Has thanked: 1307 times
Been thanked: 1157 times
църква: Православна църква
Характер: любопитен

бyтoн зa coциaлни мpeжи

Мнение Номер:#  Мнениеот Ochakvane » 15 Сеп 2016, 15:48

stucyte » Днес, , 08:39 написа:Не зная. Ако е рекъл Бог и сме живи и здрава ще видим. Благодаря ти за отговора.

Стуците,

Може би клипът, който предлагам на теб и всички във форума, ще даде яснота по въпроса кой е антихристът:

Фил.4:13. За всичко имам сила чрез Онзи, Който ме укрепява.
Аватар
Ochakvane
Супер Потребител
Супер Потребител

Has thanked: 4 times
Been thanked: 38 times
църква: Църква на Адвентистите от седмия ден
Характер: Очакване

Мнение Номер:#  Мнениеот bolgaroliub » 15 Сеп 2016, 22:36

Значи така очакващий.....антихриста няма да бъде конкретна личност а институция и държава едновременно.....е те това е ...ново пет.....
Аватар
bolgaroliub
Активен Потребител
Активен Потребител

Has thanked: 664 times
Been thanked: 434 times
Характер: твърд

Мнение Номер:#  Мнениеот Ochakvane » 16 Сеп 2016, 10:35

bolgaroliub » Вчера, , 21:36 написа:Значи така очакващий.....антихриста няма да бъде конкретна личност а институция и държава едновременно.....е те това е ...ново пет.....

Аз казах какво ми е мнението. Според Адвентната църква Ватикана е антихристът. Аз смятам, че трябва да има конкретно лице. Не отхвърлям адвентното разбиране. Само казвам, че от католическата църква определена личност трябва да изпълни ролята. Франциск до този момент на 100% я играе. Не случайно дори Шимон Перес каза, че папата трябва да застане на второ, РЕЛИГИОЗНО, ООН.

До този момент нито един папа не е бил йезуит. А йезуитите са доста "особени" католици. Девизът "Целта оправдава средствата", Инквизицията и още ред техни "отличителни" черти ги различават дори от най-висшестоящите католически лидери.
Аватар
Ochakvane
Супер Потребител
Супер Потребител

Мнение Номер:#  Мнениеот stucyte » 16 Сеп 2016, 11:30

Добре де, но нали вие там правите разни изчисления, особено според книгата Данаил. Според тях този ли е последния папа? Ти гледал ли си в предаването на Стойчо Керев "Въпрос на гледна точка" как един писател на книгата "Империя на времето" - Пламен Иванов, интерпретира Третата тайна от Фатима и предсказанието на Малахи. Ти съгласен ли си, или поне до каква степен си съгласен с това? Ако не си го гледал ти предлагам линк към предаването: http://www.vbox7.com/play:8976c3369a То е в две части. Там като напишеш в търсачката ще намериш и втората част. Мисля че ще ти бъде интересно да го прегледаш. Просто ми е интересно как се съвместява това мислене с доктрините по същия въпрос на адвентистите. Имат ли допирни точки в изложената фактология или не.
" И ние познахме любовта, която Бог има към нас, и повярвахме в това. Бог е любов, и който пребъдва в любовта, пребъдва в Бога, и Бог - в него." /1Иоан 4:16/
Аватар
stucyte
Служител
Служител

Has thanked: 1307 times
Been thanked: 1157 times
Характер: любопитен

Мнение Номер:#  Мнениеот Ochakvane » 16 Сеп 2016, 11:53

stucyte » преди 16 минути написа:Добре де, но нали вие там правите разни изчисления, особено според книгата Данаил. Според тях този ли е последния папа? Ти гледал ли си в предаването на Стойчо Керев "Въпрос на гледна точка" как един писател на книгата "Империя на времето" - Пламен Иванов, интерпретира Третата тайна от Фатима и предсказанието на Малахи. Ти съгласен ли си, или поне до каква степен си съгласен с това? Ако не си го гледал ти предлагам линк към предаването: http://www.vbox7.com/play:8976c3369a То е в две части. Там като напишеш в търсачката ще намериш и втората част. Мисля че ще ти бъде интересно да го прегледаш. Просто ми е интересно как се съвместява това мислене с доктрините по същия въпрос на адвентистите. Имат ли допирни точки в изложената фактология или не.

Благодаря ти за линка. Но това са светски разсъждения. Иначе "тайната на Фатима" ми е добре известна: не забравяй, че излязох от Католическата църква. Прези 100 години никаква Дева Мария не се явява на хората. Това е Сатана, който ужасява присъстващите с действията си. Нима мислиш, че майката на Исус би могла да върши такива чудеса, каквито изобщо не емогла да върши и още повече, че действията й не насочват хората към Исус, а ги довеждат до припадък. Кой би могъл да приеме спокойно как слънцето пада към земята? това не евидение, това е ХИПНОЗА.
Понеже не съм гледал клипа ще кажа, че още докато бях в Католическата църква, интерпретацията на третата "тайна" не ми изглеждаше правилна. Сега, гледайки на събитията, а също и на това, което ми е останало от "пророка" Нострадамус, мисля, че е напълно възможно да се стигне дори до покушение срещу Франциск. От една страна за Сатана няма любимци. От друга, подобен атентат би убедил света, че Католическата църква е страдаща и гонена и всички, дори тези, които не могат да я понасят, ще я последват. На страдащите винаги се съчувства.
Аватар
Ochakvane
Супер Потребител
Супер Потребител

Предишна

Коментирайте

Потребители разглеждали темата?

16 потребители са разглеждали темата: Гост (1), Гост (1), Гост (1), Гост (1), Ochakvane (7), Theodora V (8), anah_su_namun (1), bolgaroliub (5), lazarin1 (1), messianic (2), spravedliv (2), stucyte (20), Александър (4), Венци Тоневски (5), Галя (2), Милко (1)

Назад към Християнски Новини