ХРИСТИЯНСКИ ФОРУМИ - ОЛЕКОТЕНА ВЕРСИЯ

Дата и час: 25 Сеп 2017, 09:18 Разширено търсене

Български християнски форуми е място за християнски дискусии, споделяне на видео или писмени свидетелства, насърчения и общение между вярващи в Бога.

Как да ни помогнете в развитието: КЛИК

Изтрит профил и мнения

[ Facebook коментара]

Анкети относно потребителите на форума

Re: Изтрит профил и мнения

Мнение Номер:#  Мнениеот stucyte » 02 Мар 2017, 17:14

Ами брате, ако продължаваме тук да търпим хора като Йоланта по скромното ми мнение ще продължаваме да се излагаме..., а форумът ни да се прочува със сеирджийства. Там където има циркаджии има и цирк, който хората посещават заради сеира. Неоспорим факт е, че сериозните места като библиотеки, научни семинари, музеи, а също и църкви се посещават от по-малка публика. Явно е така и с форумите. Колкото повече е циркаджалъкът толкова по-голяма е посещаемостта. А този форум все пак е заявен като "християнски", за да си позволяваме да го правим на цирк. Аз и по-горе заявих, и сега отново ще повторя, че подкрепям брат Венци в това му начинание и съм напълно съгласен с него хора, които са се регистрирали тук с цел да си правят циркове посредством интриги и заяждания, или имат развинтена фантазия за някаква форумна мисия, да бъдат банвани завинаги, и то по Ай Пи. Веднъж за винаги цялата форумна администрация трябва да положим усилия този форум да се обособи като християнски форум за християни със сериозна визия и намерения.
" И ние познахме любовта, която Бог има към нас, и повярвахме в това. Бог е любов, и който пребъдва в любовта, пребъдва в Бога, и Бог - в него." /1Иоан 4:16/
Аватар
stucyte
Служител
Служител

Has thanked: 1493 times
Been thanked: 1318 times
църква: Православна църква
Характер: любопитен

бyтoн зa coциaлни мpeжи

loading...

Мнение Номер:#  Мнениеот Венци Тоневски » 02 Мар 2017, 17:18

Тя пускаше през половин час теми от форума в страницата на сайта. За това имаше оживление. Ако има човек с време, който да стои по цял ден на компа и да пуска темите в страницата, нека ми пише :)
Но все пак за малко повече народ тук да се изгонят всички деноминации, освен евангелските и месианите.. не си струва.
Християнски видео портал: www.curkva.com
ПРОРОЧЕСТВАТА ИЗПЪЛНЕНИ!!: (ТРЕЙЛЪР)
ВАШИТЕ НОВИНИ: Български Репортер
Аватар
Венци Тоневски
Служител
Служител

Has thanked: 431 times
Been thanked: 640 times
църква: Евангелска Петдесятна църква
Характер: Служещ

Мнение Номер:#  Мнениеот bolgaroliub » 02 Мар 2017, 23:47

Венци Тоневски » Днес, , 17:18 написа:Тя пускаше през половин час теми от форума в страницата на сайта. За това имаше оживление. Ако има човек с време, който да стои по цял ден на компа и да пуска темите в страницата, нека ми пише :)
Но все пак за малко повече народ тук да се изгонят всички деноминации, освен евангелските и месианите.. не си струва.

Е тя нали уж стари бабички гледа и се грижи за тях в Лече :D Знаех че няма как да е вярно.Мислех че е платена от някой месианско иудейска организация да развива анти християнска дейност и доктрини в сайта...явно ума и е обладан демонично щом се е изкефила на ПТП то на Венци и си е внушила и го споделя че това е за да я възнагради Бог като постави на опасен риск за живота нейния колега така да се каже с който има спор.....наистина е не здраво духовно състояние това......аз съм и писал директно във форумите че лукавия ще и вземи ума и ще я смачка заради словесните и светотатствия и словоблудие ,по Божие допущение. Лукавия те ползва а после те смачква... Бог поруган не остава.
Аватар
bolgaroliub
Активен Потребител
Активен Потребител

Has thanked: 759 times
Been thanked: 512 times
църква: Православна църква
Характер: твърд

Мнение Номер:#  Мнениеот spravedliv » 03 Мар 2017, 01:08

Венци Тоневски » 01 Мар 2017, 23:49 написа:
Много точно описание на проблема. А той не е малък. На мен няколко човека ми писаха да се спре всякакъв досег до личноста на Йоланта. Независимо дали мненията и ще са тук или не.
Това е човек на сатана и освен да руши, друго не прави. Поне през последните 2 години.

Ако игнорираме фактите, че тя с този натиск, който оказа на брат Никола и с това осакати темите и ако някой зачете или кликне върху тема без последващи мнения и се покаже надпис: "Темата не съществува" или в тема с коментари върху нещо, което може и да се разбере какво е, то тя ОПЛЮ И ОТРЕЧЕ собственото си участие и труд тук във форума като евангелска петдесятна християнка спазваща съботата и впоследствие приела учението на месияните.
В една тема я питах така ли би постъпил брат Даниел Розен, все едно...не се знае дали я е и прочела.
Решението дали ще се направи бекъп е на брат Венци.
Ако тя все още твърди, че е християнка или месиянка да си прочете отново Словото за тия моменти, които касаят подобни случаи преди да пожелае светски съд, но тъй като веднъж и беше изтрит профила с темите после възстановяван, а по-късно последваха пак конфликтни ситуации, то може би най-разумното е да вървим напред и без тези мнения, пък дай Боже във времето, които теми са полезни и насърчаващи ще открием отново и публикуваме пак.

Бог да е с всички съфорумници и четящи форума и ние с Него!
Амин!
И Аз им давам вечен живот; и те никога няма да загинат, и никой няма да ги грабне от ръката Ми. Йоан 10:28
Аватар
spravedliv
Модератор
Модератор

Has thanked: 1908 times
Been thanked: 1465 times

Мнение Номер:#  Мнениеот Венци Тоневски » 03 Мар 2017, 01:26

И аз мисля така да се направи. Продължаваме напред без йоланта да има нещо общо с форумите или сайтовете. И докато съществуват тези платформи същата няма да има достъп до тях. Сама си го пожела и сама си го направи.
Много скоро ще се забрави за този проблем и надали някой ще се сеща коя беше йола :) Така, че дерзайте в Господа и нека един отпаднал да не е повод за повече дискусии и сеири.
Аватар
Венци Тоневски
Служител
Служител

Мнение Номер:#  Мнениеот spravedliv » 03 Мар 2017, 16:46

Венци Тоневски » Днес, , 01:26 написа:И аз мисля така да се направи. Продължаваме напред без йоланта да има нещо общо с форумите или сайтовете. И докато съществуват тези платформи същата няма да има достъп до тях. Сама си го пожела и сама си го направи.
Много скоро ще се забрави за този проблем и надали някой ще се сеща коя беше йола :) Така, че дерзайте в Господа и нека един отпаднал да не е повод за повече дискусии и сеири.

Тя може и да се покае, няма нищо невъзможно за Бог!
Освен това споменавайки за някакъв сън и отрязана дясна ръка, не знам какъв е съня, но дали тази дясна ръка не е тя, като пръв помощник на брат Венци през годините и Бог я отряза от участие във форума и благовестване и насърчение за много хора, заради нещо неправилно от нейна страна?
Нека Бог смекчи сърцето ѝ!

1 А всичките бирници и грешници се приближаваха при Него да Го слушат.
2 А фарисеите и книжниците роптаеха, казвайки: Тоя приема грешниците и яде с тях.
3 И той им изговори тая притча, като каза:
4 Кой от вас, ако има сто овце, и му се изгуби една от тях, не оставя деветдесетте и девет в пустинята, и не отива след изгубената докле я намери?
5 И като я намери, вдига я на рамената си радостен.
6 И като си дойде у дома свиква приятелите си и съседите си и им казва: Радвайте се с мене, че си намерих изгубената овца.
7 Казвам ви, че също така ще има повече радост на небето за един грешник, който се кае, нежели за деветдесет и девет праведници, които нямат нужда от покаяние.
И Аз им давам вечен живот; и те никога няма да загинат, и никой няма да ги грабне от ръката Ми. Йоан 10:28
Аватар
spravedliv
Модератор
Модератор

Мнение Номер:#  Мнениеот cool » 03 Мар 2017, 18:52

Добре.Защо не престанете да се занимавате с Йоланта?
Вярата е за всички,но вярващ не може да бъде всеки.
Аватар
cool
Активен Потребител
Активен Потребител

Has thanked: 257 times
Been thanked: 83 times
Характер: надежда

Мнение Номер:#  Мнениеот spravedliv » 03 Мар 2017, 19:18

rain » преди 22 минути написа:Добре.Защо не престанете да се занимавате с Йоланта?

Защото е наша сестра в Христа и колкото за някои да е странно, но ни боли и ни е мъчно, че така стана, а и пострада и брат Никола, иначе не се занимавам с някаква користна цел, а и скоро темата вероятно ще се изтрие.
Аватар
spravedliv
Модератор
Модератор

Мнение Номер:#  Мнениеот Венци Тоневски » 05 Мар 2017, 02:36

limitless_1986 » 02 Мар 2017, 15:07 написа:Според мен, мненията и темите на Йоланта са ценни и биха били от полза на много хора, но защо така е наричана с разни епитети? Като беше тя администоратор тук и във Facebook, сякаш и форума беше по-жив и имаше по-голяма активност (поне с такова впечатление съм останал) а сега, като не е част от форума и Facebook, пак виждам разлика, но не така положителна.

Просто ми е чудно, ако тя е еретичка или истеричка и т.н., защо тогава трябва да се върнат темите й?
Няма ли да се объркат хората така?

Много хора влизат, като гости и четат форума и виждат какво се получава и си мисля, че се излагаме малко като Християни... и вместо да ги привличаме, ги отблъскваме.

Ако според вас някъде греша в разсъжденията си, моля поправете ме.

Братле, темите и няма да се върнат. Нито тя ще се върне, заедно с Никола. Тук ставаше дума за далеч по важни неща, които нямат общо с потребителското участие а с целта на форума.
Иначе и двамата интриганта следят редовно темите, дори след бан. Йола, която не искаше да има нищо общо с нас пуска по няколко публикации на ден от профила си. Предупредих и мои приятели да спрат да се занимават повече с нея и да ми пращат глупости. Какво казала за нас и пр.
Изображение

Доста скоро никой няма да се сеща за йола, освен ако не изгрее пак с някоя интрига в нета.
Аватар
Венци Тоневски
Служител
Служител

Мнение Номер:#  Мнениеот Cyril » 05 Мар 2017, 09:23

Няма ай-пи на тази Земя, което да спре Йоланта от влизане. :D

Майтапа настрана, но това при нея си е параноично и то доста...

Може някоr темr да си били полезни но повечето според мене не бяха а бяха фанатизми които е по-добре да останат в миналото на форума.
„Не е велико дело да твориш чудеса, не е велико дело да виждаш ангели; велико дело е да виждаш собствените си грехове.” Св. Антоний Велики
Аватар
Cyril
Редовен
Редовен

Has thanked: 134 times
Been thanked: 315 times
Характер: Християнин

Предишна

Коментирайте

Потребители разглеждали темата?

47 потребители са разглеждали темата: Гост (2), Гост (1), Гост (5), Гост (1), Гост (1), Гост (4), Гост (1), Гост (3), Гост (1), Гост (1), Гост (1), Гост (1), Гост (2), Гост (1), Гост (1), Гост (1), Гост (2), Гост (5), Гост (2), Blagovest Varbakoff (3), Cyril (31), Edi (2), Galia (1), Gramatton (1), Hatshepsut (10), NikolaV (7), Theodora V (44), Todor Andonov (16), Watch (1), bolgaroliub (10), cool (27), for_the_truth (17), garich (5), lazarin1 (1), limitless_1986 (2), maikyl (1), messianic (4), sandi (1), spravedliv (65), stucyte (81), yasna (21), Венци Тоневски (77), Златка (12), Йоланта (1), Милко (6), Пламен79 (27), Теодор77 (14)

Назад към Потребители

• ВИЖТЕ ОЩЕ
    Отг.
    Прегледи
     Последно мнение