ХРИСТИЯНСКИ ФОРУМИ - ОЛЕКОТЕНА ВЕРСИЯ

Дата и час: 25 Апр 2017, 01:58 Разширено търсене

Български християнски форуми е място за християнски дискусии, споделяне на видео или писмени свидетелства, насърчения и общение между вярващи в Бога.

Как да ни помогнете в развитието: КЛИК
ЗА РЕКЛАМА КЛИК
2017 ГОДИНА НА МОЛИТВА! ДЕНОНОЩНА ХРИСТИЯНСКА ТЕЛЕВИЗИЯ: КЛИК
Кампания: Дари Библия: КЛИК

АКЦЕНТИ

Демонично обсебване

ДА ОЧАКВАМЕ ГРАБВАНЕТО ИЛИ ПОЯВАТА НА АНТИХРИСТА?

Господ не ни забравя, а щедро ни благославя

Християни, спрете да се чувствате виновни

ЗЛАТНАТА РЕКА ОТ ПРЕСТОЛА НА НЕБЕСНИЯ ОТЕЦ

НИКОЙ НЕ МОЖЕ ДА СЛУГУВА НА ДВАМА ГОСПОДАРИ

ВОДЕЩИ НОВИНИ

Откъде да научат българите истински важните неща?

100 хубави думи за България

Изтрит профил и мнения

[ Facebook коментара]

Анкети относно потребителите на форума

Изтрит профил и мнения

Мнение Номер:#  Мнениеот NikolaV » 28 Фев 2017, 17:44

По желание на iolanta, профилът й заедно с мненията й са изтрити. Основното искане беше да бъдат изтрити точно мненията й, така че няма начин да бъде запазена цялостта на някои теми.
Аватар
NikolaV
Banned

Has thanked: 57 times
Been thanked: 155 times
Автор на темата
църква: не посещавам

бyтoн зa coциaлни мpeжи

Re: Изтрит профил и мнения

Мнение Номер:#  Мнениеот Cyril » 28 Фев 2017, 17:49

Все още ли е сърдита...
„Не е велико дело да твориш чудеса, не е велико дело да виждаш ангели; велико дело е да виждаш собствените си грехове.” Св. Антоний Велики
Аватар
Cyril
Редовен
Редовен

Has thanked: 116 times
Been thanked: 274 times
Характер: Християнин

Мнение Номер:#  Мнениеот spravedliv » 28 Фев 2017, 20:07

NikolaV » Днес, , 17:44 написа:По желание на iolanta, профилът й заедно с мненията й са изтрити. Основното искане беше да бъдат изтрити точно мненията й, така че няма начин да бъде запазена цялостта на някои теми.

Желание или натиск?
Считам извършеното действие за саботаж срещу форума!
Брат Венци знае ли и позволил ли е това?
Имаше нейни теми, които бяха от всички конфесии!
Имаше много свидетелства!
Ако тя не желае да влиза, да не влиза!
С регистрацията си се е съгласила и да публикува мнения, следователно всеки който посещава или е регистриран и чете има право да стига до тях по най-лесния и удобен начин, сега така само някакви реплики без нейните начални теми...пълна каша!
Върнете и мненията, направете бекъп, сменете и името с друго, с друга парола и приключете веднъж завинаги с този казус!
Вие не се съобразявате с мненията на хората във форума!
Ако желанието и е да се срине форума и вие спомагате за това, не ви прави чест!
Библията не е произволна съвкупност от истини, които да приемаме въз основа на авторитета на Църквата или на външни чудеса. Тя се доказва пред хората чрез чистата си осветеност, чрез отклика на осветената от Божия Дух душа на гласа на същия Дух, Който говори от страниците й.
Аватар
spravedliv
Модератор
Модератор

Has thanked: 1456 times
Been thanked: 1130 times

Мнение Номер:#  Мнениеот NikolaV » 28 Фев 2017, 20:22

Йоланта има авторско право над всичко, което е написала във форума (както всеки един от нас има) и има право да желае да се изтрият. На мен не ми беше особено приятно да й трия мненията, но точно за да се съобразя с хората във форума, както ти казваш, в частност самата тя, трябваше да й се уважи желанието.
Аватар
NikolaV
Banned

Автор на темата

Мнение Номер:#  Мнениеот spravedliv » 28 Фев 2017, 20:27

Съдържанието е видимо за регистрирани потребители. Ако нямате регистрация кликнете ТУК
Библията не е произволна съвкупност от истини, които да приемаме въз основа на авторитета на Църквата или на външни чудеса. Тя се доказва пред хората чрез чистата си осветеност, чрез отклика на осветената от Божия Дух душа на гласа на същия Дух, Който говори от страниците й.
Аватар
spravedliv
Модератор
Модератор

Мнение Номер:#  Мнениеот spravedliv » 28 Фев 2017, 20:36

Освен това липсват и теми касаещи функционалността на форума!
Аватар
spravedliv
Модератор
Модератор

Мнение Номер:#  Мнениеот NikolaV » 28 Фев 2017, 20:39

Материалите, които е публикувала тя си ги е прехвърлила в нейн блог - по нейни думи. Останалите неща - нейни мнения, има право да иска да бъдат премахнати. Има достатъчно случаи във форума, някои от скоро, в които потребители са молили да им се изтрият мненията, или са ги трили самите те. Разлика няма.

Ако Венци прецени, да връща бекъп. Аз съм постъпил справедливо и ако беше кой да е друг да ме помоли, то действията ми нямаше да са по-различни. Би трябвало да разбереш, справедлив.
Аватар
NikolaV
Banned

Автор на темата

Мнение Номер:#  Мнениеот stucyte » 28 Фев 2017, 22:04

Авторско право се счита също когато даден автор желае да му се публикува мнението в дадена медия. След като вече по негово желание е публикувано във вида, в който го е предал в редакцията, авторското право не му дава възможност да спре или изтрие публикацията.Публикуването или спирането на предадената публикация е право единствено на издателя. Ами ако статията му е публикувана в печатна медия!!! Как ще се спре или върне печата, кой ще върне средствата, вложени за това на издателя. Йоланта има право да иска да й се премахне профила, но няма право да настоява да й се ликвидират мненията, които е давала през времето когато е писала и дори е администрирала форума. Това е реда. В противен случай, както се изрази модераторът брат Справедлив, това си е злонамерен опит за сриване на форума! Но нека и брат Венци да се запознае с проблема, който ми се струва, че не е никак малък. Утре и друг разсърден може да последва този пример. Това ли е християнска почтеност спрямо досегашни съфорумници, спрямо главния админ, който е гласувал някому администраторски права? С мнението си аз ще застана зад решението на брат Венци - каквото и да е то!... Убеден съм, че то ще бъде в полза на форума ни. :yes1:
" И ние познахме любовта, която Бог има към нас, и повярвахме в това. Бог е любов, и който пребъдва в любовта, пребъдва в Бога, и Бог - в него." /1Иоан 4:16/
Аватар
stucyte
Служител
Служител

Has thanked: 1176 times
Been thanked: 1067 times
църква: Православна църква
Характер: любопитен

Мнение Номер:#  Мнениеот garich » 01 Мар 2017, 00:24

Казана дума - хвърлен камък. Останалото е опит за прикриване на това какъв си.
"И преди всичко, обичайте се истински един друг, защото любовта покрива много грехове" (1 Петр. 4:8)
Личният ми блог: http://www.garobg.wordpress.com
Аватар
garich
Редовен
Редовен

Has thanked: 7 times
Been thanked: 99 times
църква: Евангелска Методистка църква

Мнение Номер:#  Мнениеот Theodora V » 01 Мар 2017, 00:56

Подкрепям напълно мненията на Справедлив, Стуци и Гаро.

Според мен това е поредният опит на тази дама да застане "в светлините на прожекторите", както и да се пробва уж да саботира форума, което каза и Справедлив (с малка вариация е посоченото тук от мен).

Преди време имаше бекъп, който жертва части от ТЕМИ, както и МНЕНИЯ и на други потребители, различни от Йола (а е редно мненията на всеки един човек тук ДА СЕ УВАЖАВАТ!), в чест на самата Йола. Ако смятате отново подобен подход за адекватен - ок, вие си решавате така или иначе какво ще правите. Това е работа на екипа, който администрира форума. Ние останалите само можем да споделяме собствени визии.

Относно авторското право - Справедлив отново е прав. ТАКА Е.

Жалко за опропастените теми!!! Съвети могат да се дават, но акъл не се налива! :heart:
И нямам страх от нищо, когато Ти си с мен!
Аватар
Theodora V
Активен Потребител
Активен Потребител

Has thanked: 788 times
Been thanked: 881 times
църква: Православна църква
Характер: вярна

Следваща

Коментирайте

Потребители разглеждали темата?

44 потребители са разглеждали темата: Гост (5), Гост (2), Гост (2), Гост (1), Гост (5), Гост (1), Гост (1), Гост (4), Гост (1), Гост (3), Гост (1), Гост (1), Гост (1), Гост (2), Гост (1), Гост (1), Blagovest Varbakoff (3), Cyril (31), Edi (2), Galia (1), Gramatton (1), Hatshepsut (10), Natanel (14), NikolaV (7), Theodora V (44), Todor Andonov (16), Watch (1), bolgaroliub (10), cool (27), for_the_truth (17), garich (5), lazarin1 (1), limitless_1986 (2), maikyl (1), messianic (4), sandi (1), spravedliv (65), stucyte (81), yasna (21), Венци Тоневски (77), Златка (12), Йоланта (1), Милко (6), Пламен79 (27)

Назад към Потребители

• ВИЖТЕ ОЩЕ
    Отг.
    Прегледи
     Последно мнение