ХРИСТИЯНСКИ ФОРУМИ - ОЛЕКОТЕНА ВЕРСИЯ

Дата и час: 20 Сеп 2017, 01:36 Разширено търсене

Български християнски форуми е място за християнски дискусии, споделяне на видео или писмени свидетелства, насърчения и общение между вярващи в Бога.

Как да ни помогнете в развитието: КЛИК

Зов за помощ.

[ Facebook коментара]

Зов за помощ.

Мнение Номер:#  Мнениеот Кристи » 25 Авг 2016, 17:50

Здравейте,
Една сестра от църквата ме помоли да пубкликувам, че се нуждае от 600 лева, за да си платят тока, но не разбира от технологии. Даде ми данните на картата си и аз ги оставям тук с вярата, че Бог ще снабди чрез някои от вас. :heart:
IBAN: BG02STSA93000020019690
BIC: STSABGSF
Аватар
Кристи
Inactive for 13 months

Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time
Автор на темата
църква: Българска Божия църква
Характер: посредник

бyтoн зa coциaлни мpeжи

loading...

Re: Зов за помощ.

Мнение Номер:#  Мнениеот Theodora V » 26 Авг 2016, 00:55

Толкоз много пенсионери в България се нуждаят от пари да си платят сметките за месеца, както и за да се нахранят с нещо по-различно от макарони - сварени и без сирене или извара дори.
Много млади семейства се нуждаят от пари, за да закупят необходимото за първия учебен ден на техните деца. А нямат реално такава възможност.
Много болни хора се нуждаят от пари за лечение, за медикаменти, които средства нямат. Това е пълна безизходица. Но просто нямат. :(

На мен този пост ми навява мисли за чиста просия. Как не се срамувате да просите и то ултрапублично - не знам.
Аватар
Theodora V
Deactivated

Has thanked: 832 times
Been thanked: 958 times
църква: Православна църква

Мнение Номер:#  Мнениеот stucyte » 26 Авг 2016, 11:06

Не съм убеден, че става въпрос просто само за просия!!! Но Бог знае.... и ще отговори на всяка молба.
" И ние познахме любовта, която Бог има към нас, и повярвахме в това. Бог е любов, и който пребъдва в любовта, пребъдва в Бога, и Бог - в него." /1Иоан 4:16/
Аватар
stucyte
Служител
Служител

Has thanked: 1485 times
Been thanked: 1309 times
Характер: любопитен

Мнение Номер:#  Мнениеот Александър » 26 Авг 2016, 19:01

Theodora-Theo » Днес, , 00:55 написа:На мен този пост ми навява мисли за чиста просия. Как не се срамувате да просите и то ултрапублично - не знам.

Ами Тео, хора всякакви. На мен също ми прилича на просия, но както каза и брат Стуци, само Бог знае истината.
Аватар
Александър
Активен Потребител
Активен Потребител

Has thanked: 556 times
Been thanked: 419 times

Мнение Номер:#  Мнениеот Theodora V » 26 Авг 2016, 22:47

Александър » Днес, , 19:01 написа:
Ами Тео, хора всякакви. На мен също ми прилича на просия, но както каза и брат Стуци, само Бог знае истината.

Да, Сашо, така е. Възможно е и аз тези постъпки да не ги рабзирам и да оттам не съм права в изказването ми. Но така го чувствам, така го казвам.
Аватар
Theodora V
Deactivated

Has thanked: 832 times
Been thanked: 958 times

Коментирайте

Потребители разглеждали темата?

24 потребители са разглеждали темата: Гост (1), Гост (1), Гост (3), Гост (1), Гост (4), Гост (1), Гост (1), Гост (1), Гост (1), Гост (1), Гост (3), NikolaV (2), Theodora V (9), anah_su_namun (1), bolgaroliub (7), gorki (1), lazarin1 (2), stucyte (6), yasna (1), Александър (4), Галя (4), Георги Георгиев (5), Кристи (1), Милко (1)

Назад към Да помогнем на...

• ВИЖТЕ ОЩЕ
    Отг.
    Прегледи
     Последно мнение