ХРИСТИЯНСКИ ФОРУМИ - ОЛЕКОТЕНА ВЕРСИЯ

Дата и час: 19 Авг 2017, 21:49 Разширено търсене

Български християнски форуми е място за християнски дискусии, споделяне на видео или писмени свидетелства, насърчения и общение между вярващи в Бога.

Как да ни помогнете в развитието: КЛИК
ЗА РЕКЛАМА КЛИК
2017 ГОДИНА НА МОЛИТВА! ДЕНОНОЩНА ХРИСТИЯНСКА ТЕЛЕВИЗИЯ: КЛИК
Кампания: Дари Библия: КЛИК

АКЦЕНТИ

Демонично обсебване

ДА ОЧАКВАМЕ ГРАБВАНЕТО ИЛИ ПОЯВАТА НА АНТИХРИСТА?

Господ не ни забравя, а щедро ни благославя

Християни, спрете да се чувствате виновни

ЗЛАТНАТА РЕКА ОТ ПРЕСТОЛА НА НЕБЕСНИЯ ОТЕЦ

НИКОЙ НЕ МОЖЕ ДА СЛУГУВА НА ДВАМА ГОСПОДАРИ

ВОДЕЩИ НОВИНИ

Откъде да научат българите истински важните неща?

100 хубави думи за България

Третият Храм и Еврейският Антихрист (видео)

[ Facebook коментара]

Третият Храм и Еврейският Антихрист (видео)

Мнение Номер:#  Мнениеот Cyril » 07 Апр 2017, 18:55

Здравейте на всички, това е видео което качих на моя Ю-туб канал преди няколко часа, относно Третият Храм и Антихриста което съдържа мои размишления върху тази тема. :friends:

„Не е велико дело да твориш чудеса, не е велико дело да виждаш ангели; велико дело е да виждаш собствените си грехове.” Св. Антоний Велики
Аватар
Cyril
Редовен
Редовен

Has thanked: 134 times
Been thanked: 315 times
Автор на темата
Характер: Християнин

бyтoн зa coциaлни мpeжи

Re: Третият Храм и Еврейският Антихрист (видео)

Мнение Номер:#  Мнениеот bolgaroliub » 08 Апр 2017, 00:56

До половината го изгледах и утре ще продължа....Кириле мисля че си чел светите отци и православно вероучение и няма лошо де напротив...до тук мисля всичко е точно.Даже според светоотческото учение антихриста ще е от дановото коляно евреин.Съвсем логично и точно е всичко в разсъжденията ти за разлика от хилядите противоречия в протестантските деноминационни разбирания за антихриста и второто пришествие и грабването и Съда и тн и тн..
Аватар
bolgaroliub
Активен Потребител
Активен Потребител

Has thanked: 741 times
Been thanked: 485 times
църква: Православна църква
Характер: твърд

Мнение Номер:#  Мнениеот Cyril » 08 Апр 2017, 06:42

В интерес на истината не съм чел отците или вероучение за този въпрос брат Българолюб. Бях чел едно преди време на Ириней, мисля че но то не беше така детайлно, а иначе съм чувал от православни че Антихриста ще е от дановото коляно но затова вече нямаме библейска подкрепа и то всъщност не е от значение от кое коляно ще бъде точно.
„Не е велико дело да твориш чудеса, не е велико дело да виждаш ангели; велико дело е да виждаш собствените си грехове.” Св. Антоний Велики
Аватар
Cyril
Редовен
Редовен

Автор на темата

Мнение Номер:#  Мнениеот bolgaroliub » 08 Апр 2017, 18:26

Изгледах два пъте втората част...втората полвинка на клипа...по скоро изслушах съвсем внимателно. мисля че напълно потвърждава мнението ми което изказах след като изгледах първата половина. перфектни разсъждения и логика брат Кириле....дори и в детайлите. Вникнал си ,чел си ,проучил си много задълбочено и аналитично.Аз като Православен християнин не откривам нещо с което да не съм съгласен.Браво за точния анализ и проучване. явно брате си четящ и търсещ човек и с буден ум и дух....ами от мен съвет чети светите отци....бих ти препоръчал книгата на архимандрид Серафим Алексиев,той е наш съвременник и богослов ,Живот след живота...ще ми е интересен и коментара на брат Стуците след като изгледа клипа какво мисли. Още веднъж мисля че със чиста съвест и най вече от позиция на православен мога да заявя че клипа си струва да се изслуша внимателно, щото е полезен и ни дава душеспасителна информация...препоръчвам го .
Аватар
bolgaroliub
Активен Потребител
Активен Потребител

Мнение Номер:#  Мнениеот bolgaroliub » 08 Апр 2017, 20:58

Аватар
bolgaroliub
Активен Потребител
Активен Потребител

Мнение Номер:#  Мнениеот Cyril » 08 Апр 2017, 23:32

bolgaroliub » Днес, , 18:26 написа:Изгледах два пъте втората част...втората полвинка на клипа...по скоро изслушах съвсем внимателно. мисля че напълно потвърждава мнението ми което изказах след като изгледах първата половина. перфектни разсъждения и логика брат Кириле....дори и в детайлите. Вникнал си ,чел си ,проучил си много задълбочено и аналитично.Аз като Православен християнин не откривам нещо с което да не съм съгласен.Браво за точния анализ и проучване. явно брате си четящ и търсещ човек и с буден ум и дух....ами от мен съвет чети светите отци....бих ти препоръчал книгата на архимандрид Серафим Алексиев,той е наш съвременник и богослов ,Живот след живота...ще ми е интересен и коментара на брат Стуците след като изгледа клипа какво мисли. Още веднъж мисля че със чиста съвест и най вече от позиция на православен мога да заявя че клипа си струва да се изслуша внимателно, щото е полезен и ни дава душеспасителна информация...препоръчвам го .

Благодаря за отзива Българолюб. С удоволствие ще прочета нещо и от отците, ще дойде и този момент. Със сигурност има какво да се научи. :friends:
Аватар
Cyril
Редовен
Редовен

Автор на темата

Коментирайте

Потребители разглеждали темата?

9 потребители са разглеждали темата: Cyril (14), Todor Andonov (2), Watch (2), bolgaroliub (6), messianic (4), stucyte (1), Александър (2), Георги Георгиев (4), Милко (3)

Назад към Израел

• ВИЖТЕ ОЩЕ
    Отг.
    Прегледи
     Последно мнение