ХРИСТИЯНСКИ ФОРУМИ - ОЛЕКОТЕНА ВЕРСИЯ

Дата и час: 30 Май 2017, 16:05 Разширено търсене

Български християнски форуми е място за християнски дискусии, споделяне на видео или писмени свидетелства, насърчения и общение между вярващи в Бога.

Как да ни помогнете в развитието: КЛИК
ЗА РЕКЛАМА КЛИК
2017 ГОДИНА НА МОЛИТВА! ДЕНОНОЩНА ХРИСТИЯНСКА ТЕЛЕВИЗИЯ: КЛИК
Кампания: Дари Библия: КЛИК

АКЦЕНТИ

Демонично обсебване

ДА ОЧАКВАМЕ ГРАБВАНЕТО ИЛИ ПОЯВАТА НА АНТИХРИСТА?

Господ не ни забравя, а щедро ни благославя

Християни, спрете да се чувствате виновни

ЗЛАТНАТА РЕКА ОТ ПРЕСТОЛА НА НЕБЕСНИЯ ОТЕЦ

НИКОЙ НЕ МОЖЕ ДА СЛУГУВА НА ДВАМА ГОСПОДАРИ

ВОДЕЩИ НОВИНИ

Откъде да научат българите истински важните неща?

100 хубави думи за България

Престъпленията на тираните Асад и Путин

[ Facebook коментара]

Място за спам, офтопик и всякакъв вид словоизлеяния и лични мъдрости :) /Форумът е видим само за регистрирани потребители/

Престъпленията на тираните Асад и Путин

Мнение Номер:#  Мнениеот AwarriorofChrist » 08 Апр 2017, 08:02

Живеем във времена в които все още има народи управлявани от същества готови на всичко за да се задържат на власт. Само допреди един месец станахме свидетели на изстрелването на няколко балистични ракети от територията на С. Корея и опитите на Пхенян да заплашват света с нова световна война. Тези дни диктатора Путин с помощта на сътрудници от ФСБ (Федералната служба за безопасност на Русия) взриви метрото в Санкт Петербург при което загинаха деветнадесет души и още няколко бяха ранени. А на четвърти април този месец сирийският бандит и военнопрестъпник Башар ал Ассад изби цивилно население (над сто души) с помощта на зарин. Запада осъди остро поредният варварски акт на насилие от страна на сирийският бандитски режим, а САЩ реагираха подобаващо с изстрелването на 59 крилати ракети Томахоук чиято цел беше летището "Шейлат" от където сирийските ВВС са нанесли химическата атака срещу селището Хан Шейхун.

Как обаче реагира българското Външно министерство? С подобаващото си от Живково време мълчание и снишаване , никой от народните ни представители, нито посланици или консули в чужбина не е заявил своята принципна позиция по повод държавният тероризъм на Дамаск. Червеният безбожник - ген. Румен Радев най - вероятно очаква поредната опорна точка от Кремъл, все още не са му казали какво да говори и как да го направи. Нашата сервилна политика за пореден път доказа, че е зависима от безбожниците - атеисти от Москва и ще съвестта на българската нация е умишлено приспана от кърваво - червеният ни посткомунистически "елит".

Нека си припомним и знаменитите слова на английският държавник и политически философ Едмънд Бърк смятан за основоположник на консервативната политическа традиция: - "Единственото нещо, от което се нуждае злото, за да триумфира, е добрите хора да не правят нищо".

Ето и бруталните кадри от обгазяването на цивилните жертви. Не е за хора със слаби сърца:

https://www.facebook.com/takhmazov/vide ... 338941920/
„И тъй, бъдете съвършени, както е съвършен Вашият Отец Небесен.“
Аватар
AwarriorofChrist
Любител
Любител

Has thanked: 8 times
Been thanked: 59 times
Автор на темата
църква: Евангелска Баптистка църква
Характер: Спокоен

бyтoн зa coциaлни мpeжи

Re: Престъпленията на тираните Асад и Путин

Мнение Номер:#  Мнениеот Theodora V » 08 Апр 2017, 11:55

Факти.
Разбира се, на много хора би им изнесло да оспорят очевидното. Каква тежест обаче биха имали разноцветните им аргументи, е друга тема.
И нямам страх от нищо, когато Ти си с мен!
Аватар
Theodora V
Активен Потребител
Активен Потребител

Has thanked: 815 times
Been thanked: 928 times
църква: Православна църква

Мнение Номер:#  Мнениеот spravedliv » 08 Апр 2017, 12:48

AwarriorofChrist » Днес, , 08:02 написа:Тези дни диктатора Путин с помощта на сътрудници от ФСБ (Федералната служба за безопасност на Русия) взриви метрото в Санкт Петербург при което загинаха деветнадесет души и още няколко бяха ранени.

Ако не твърдиш това със сигурност самия ти, тази измишльотина, покажи от къде е!
Това е същото, като ония, които твърдеха, че американците са си взривили кулите.

Иначе, където мине американският ботуш, там трева не никне:
viewtopic.php?f=47&t=12200&p=94144#p94144
Библията не е произволна съвкупност от истини, които да приемаме въз основа на авторитета на Църквата или на външни чудеса. Тя се доказва пред хората чрез чистата си осветеност, чрез отклика на осветената от Божия Дух душа на гласа на същия Дух, Който говори от страниците й.
Аватар
spravedliv
Модератор
Модератор

Has thanked: 1506 times
Been thanked: 1161 times

Мнение Номер:#  Мнениеот Александър » 08 Апр 2017, 13:36

Фактите Теодара, наистина фактите... А първата жертва на войната е истината. Пропогандата е голяма нещо. Да беше жив Гьобелс, та да види той какво значи пропаганда ! Неговата - джанки да яде. Никъде обаче не става ясно кой е употребил химическото оръжие. Знам за твоята любов към Америка, както и ти знаеш за моята симпатия към Русия ( не любов, защото обичам само България ). Въпреки всичко трябва да се придържаме към истината, колкото и неприятно да ни бъде. Например, ти би ли изразила несъгласие с американска позиция, както аз съм изразявал несъгласие към руска, защото не отразява обективната истина ?

P.S.
А този ракетен удар е по-скоро вътрешнополитически. С него Тръмп иска да покаже на своите опоненти, че не е манипулиран от Кремъл. поне аз така мисля.
Аватар
Александър
Активен Потребител
Активен Потребител

Has thanked: 432 times
Been thanked: 306 times

Мнение Номер:#  Мнениеот Theodora V » 08 Апр 2017, 17:28

Александър » Днес, , 13:36 написа: Например, ти би ли изразила несъгласие с американска позиция

С всякаква, която не припознавам като близка до мен. Без значение дали американска, българска, румънска и т.н.
Аватар
Theodora V
Активен Потребител
Активен Потребител

Мнение Номер:#  Мнениеот Theodora V » 08 Апр 2017, 17:33

Тръмп не искам да коментирам, никак не ми е симпатичен. Но, принципно, американски президент манипулируем няма. От когото и да е.
Смятам, че хипотезата за метрото, както и за кулите, са доста несериозни. Това обаче не ми пречи да се съглася с всички останали постановки в първия материал по темата.
Аватар
Theodora V
Активен Потребител
Активен Потребител

Мнение Номер:#  Мнениеот Александър » 08 Апр 2017, 17:41

Мен пък точно Тръмп ме кефи. Май, че от досегашните американските президенти само той е в час.

P.S.
Всички президенти са манипулируеми. Зад всеки стои определен кръг, който дърпа конците. Това важи както за американските, така и за руските
Аватар
Александър
Активен Потребител
Активен Потребител

Has thanked: 432 times
Been thanked: 306 times

Мнение Номер:#  Мнениеот Theodora V » 08 Апр 2017, 17:47

Не е баш така.
Говориш за по-ниски етажи на властта, имайки предвид конспирации. Това ясно.
Но американски президент предал интереса на народа си до момента няма. Ако смяташ, че греша, то моля, посочи ми поне един пример.
Аватар
Theodora V
Активен Потребител
Активен Потребител

Мнение Номер:#  Мнениеот bolgaroliub » 08 Апр 2017, 19:42

Престъпленията в Сирия са изцяло на ИД и техните спонсори от САЩ и Израел и СА !Русия и сирийската национална армия водят война срещу ИД и Алкайда а САЩ и Израел и техните безправни слуги от западна европа служат на антихриста.
Аватар
bolgaroliub
Активен Потребител
Активен Потребител

Has thanked: 644 times
Been thanked: 423 times
Характер: твърд

Мнение Номер:#  Мнениеот Theodora V » 09 Апр 2017, 20:18

Ами Асад като избиваше по границата мирно селско население и те плачеха и питаха "Къде са нашите (респ. турците)? Не виждат ли какво става?". Аз при тези новини от преди около година и половина много плаках, прекалено се разстроих. Избиваше ги като... Без думи... :(

Или какво, като е мюсюлманин, а не християнин, няма да уточня "православен", защото ме е СРАМ, та дай да му пуснем някоя и друга бомба, така ли.... Че бил потенцциална заплаха за режима... :( Възмутително. Отвратително.
Аватар
Theodora V
Активен Потребител
Активен Потребител

Следваща

Коментирайте

Потребители разглеждали темата?

15 потребители са разглеждали темата: AwarriorofChrist (4), Cyril (1), Hatshepsut (1), Theodora V (31), Todor Andonov (1), bolgaroliub (13), garich (1), messianic (3), rex1978 (1), spravedliv (7), stucyte (9), yasna (1), Александър (31), Георги Георгиев (2), Милко (14)

Назад към На кафе

• ВИЖТЕ ОЩЕ
    Отг.
    Прегледи
     Последно мнение