ХРИСТИЯНСКИ ФОРУМИ - ОЛЕКОТЕНА ВЕРСИЯ

Дата и час: 25 Сеп 2017, 09:01 Разширено търсене

Български християнски форуми е място за християнски дискусии, споделяне на видео или писмени свидетелства, насърчения и общение между вярващи в Бога.

Как да ни помогнете в развитието: КЛИК

Говорителката на Външно министерство РФ облече българска носия

[ Facebook коментара]

Re: Говорителката на Външно министерство РФ облече българска носия

Мнение Номер:#  Мнениеот stucyte » 12 Мар 2017, 17:58

В 100% в горния постинг съм съгласен с брат Милко! Или Бог работи в сърцето ти и ти си Негов, или не си! Средно положение - "полухристиянин" няма! А християнството е наднационална религия и не е правилно да се преписва като национално достояние на никой народ. Христос е пролял кръвта Си за спасението на всички човеци от всички народи, та който поверва в Него и се кръсти да бъде спасен, а другите, които не повярват, заради неверието си, а не поради националност или раса - да бъдат осъдени. Иначе като българин, а не като някакъв фил или фоб и за мен е радостен факт, и дори гордост, че въпросната високопоставена рускиня е уважила народната ни носия, и я е облякла пред всички присъстващи! Пък и хубаво й стои! :bravo: :friends:
" И ние познахме любовта, която Бог има към нас, и повярвахме в това. Бог е любов, и който пребъдва в любовта, пребъдва в Бога, и Бог - в него." /1Иоан 4:16/
Аватар
stucyte
Служител
Служител

Has thanked: 1493 times
Been thanked: 1318 times
църква: Православна църква
Характер: любопитен

бyтoн зa coциaлни мpeжи

loading...

Мнение Номер:#  Мнениеот spravedliv » 12 Мар 2017, 18:36

Защо ли досега никой не направи подобно нещо?

Търси си поредната популярност този Анзов:

Анзов се определя като „журналист самоучка”, от 10 години е в професията, но големите медии не проявявали интерес към материалите му. Публикувал в „Струма” и в излизащия в Испания „Нова Дума”.

През януари 2014 г. той е българският журналист, който задава въпрос на Владимир Путин. Срещал се е с президента на Чечения Кадиров и с Михаил Калашников. Той е и журналистът, предизвикал с въпроса си говорителя на руското външно министерство Мария Захарова да нарече българският парламент „циничен”.

В Сирия колегите му го питали каква е тази българска медия „Медия Мост”, която той създал и чийто единствен служител бил. На кадрите се вижда как държи голям бяло-зелено-червен микрофон с надпис „България”. Това също има своята история.

„Когато се събрахме на една пресконференция и всички си поставихме микрофоните пред зам.-министъра на външните работи на Сирия, аз поставих моя микрофон сред всички останали, един от руските журналисти като отиде да поправи техните микрофони, вика „Елате и вижте този с какъв микрофон работи”. Оказа се, че това не е микрофон, а просто една пръчка. Аз нямах пари да си купя дори микрофон”, разказа базираният от Москва Анзов.
http://btvnovinite.bg/article/bulgaria/ ... rofon.html

Името на "българския журналист" отначало не се споменавало в руските медии, но се цитират думите му, че костюмът бил подарък по случай 8 март. Снимките от събитието и специално от връчването на подаръка бяха разпространени от ТАСС в международните медии.

По-късно станало ясно, че"българският журналист" е кореспондентът на "Медиа Мост България" Борис Анзов, който живее в Москва и е завършил РУДН - "Руски университет за дружба между народите".
http://www.sbj-bg.eu/index.php?t=34807
И Аз им давам вечен живот; и те никога няма да загинат, и никой няма да ги грабне от ръката Ми. Йоан 10:28
Аватар
spravedliv
Модератор
Модератор

Has thanked: 1908 times
Been thanked: 1465 times

Мнение Номер:#  Мнениеот lazarin1 » 13 Мар 2017, 20:32

Аватар
lazarin1
Модератор
Модератор

Has thanked: 329 times
Been thanked: 31 times

Мнение Номер:#  Мнениеот bolgaroliub » 15 Мар 2017, 22:34

Справедлив явно не си добре с аритметеката....даже и по това неясно и не пълно списаче ако събереш общите жертви излиза доста по голяма цифра от 11 хиляди....ами преглеждай си материалите които качваш като доказателство някакво да му се невиди....но дори и да приемем че са 11 хиляди ....не са малко и са руси ...не са американци нито британци и тн.....
По плодовете ще ги познаете.....
Аватар
bolgaroliub
Активен Потребител
Активен Потребител

Has thanked: 759 times
Been thanked: 512 times
Автор на темата
Характер: твърд

Мнение Номер:#  Мнениеот spravedliv » 15 Мар 2017, 22:42

bolgaroliub » преди 4 минути написа:Справедлив явно не си добре с аритметеката....даже и по това неясно и не пълно списаче ако събереш общите жертви излиза доста по голяма цифра от 11 хиляди....ами преглеждай си материалите които качваш като доказателство някакво да му се невиди....но дори и да приемем че са 11 хиляди ....не са малко и са руси ...не са американци нито британци и тн.....
По плодовете ще ги познаете.....

Какво неясно, за целия документ имаш линк, картинката е извадка.

И 100 да са и 1000 да са, са убити в сражение, но да се лъже не е добре, защото ти писа 100 хиляди, ама други са писали 200 000:
Изображение

Изображение

Изображение
И Аз им давам вечен живот; и те никога няма да загинат, и никой няма да ги грабне от ръката Ми. Йоан 10:28
Аватар
spravedliv
Модератор
Модератор

Мнение Номер:#  Мнениеот bolgaroliub » 15 Мар 2017, 23:19

spravedliv » преди 34 минути написа:
Какво неясно, за целия документ имаш линк, картинката е извадка.

И 100 да са и 1000 да са, са убити в сражение, но да се лъже не е добре, защото ти писа 100 хиляди, ама други са писали 200 000:
[ Изображение ]

[ Изображение ]

[ Изображение ]

Ами и ти не се опитвай така да манипулираш четящата аудитория с полуистини!
Аватар
bolgaroliub
Активен Потребител
Активен Потребител

Автор на темата

Мнение Номер:#  Мнениеот bolgaroliub » 15 Мар 2017, 23:33

spravedliv » 12 Мар 2017, 18:36 написа:Защо ли досега никой не направи подобно нещо?

Търси си поредната популярност този Анзов:

Анзов се определя като „журналист самоучка”, от 10 години е в професията, но големите медии не проявявали интерес към материалите му. Публикувал в „Струма” и в излизащия в Испания „Нова Дума”.

През януари 2014 г. той е българският журналист, който задава въпрос на Владимир Путин. Срещал се е с президента на Чечения Кадиров и с Михаил Калашников. Той е и журналистът, предизвикал с въпроса си говорителя на руското външно министерство Мария Захарова да нарече българският парламент „циничен”.

В Сирия колегите му го питали каква е тази българска медия „Медия Мост”, която той създал и чийто единствен служител бил. На кадрите се вижда как държи голям бяло-зелено-червен микрофон с надпис „България”. Това също има своята история.

„Когато се събрахме на една пресконференция и всички си поставихме микрофоните пред зам.-министъра на външните работи на Сирия, аз поставих моя микрофон сред всички останали, един от руските журналисти като отиде да поправи техните микрофони, вика „Елате и вижте този с какъв микрофон работи”. Оказа се, че това не е микрофон, а просто една пръчка. Аз нямах пари да си купя дори микрофон”, разказа базираният от Москва Анзов.
http://btvnovinite.bg/article/bulgaria/ ... rofon.html

Името на "българския журналист" отначало не се споменавало в руските медии, но се цитират думите му, че костюмът бил подарък по случай 8 март. Снимките от събитието и специално от връчването на подаръка бяха разпространени от ТАСС в международните медии.

По-късно станало ясно, че"българският журналист" е кореспондентът на "Медиа Мост България" Борис Анзов, който живее в Москва и е завършил РУДН - "Руски университет за дружба между народите".
http://www.sbj-bg.eu/index.php?t=34807

"Руски университет за дружба между народите"
Е как да не ти се смея бе приятелю ...преди малко ме критикува що народния представител на Атака учил в САЩ а не в Москва а сега се възмущаваш що тоя журналист на който аз съм дал линк завършил в Москва....аде бе приятелю любезней изясни се сам за себе си какво искаш и кой ти е виновен :D и не ставай за смях... :D
Аватар
bolgaroliub
Активен Потребител
Активен Потребител

Автор на темата

Мнение Номер:#  Мнениеот spravedliv » 15 Мар 2017, 23:47

Специално за теб, Българолюб:
Русия не е Путин и Православието не е Русия!
Дръж се като истински Патриот, Българин, Родолюбец и най-вече Християнин!
Истината е една, няма полуистини, не ме карай да ти напиша за "истините" на твоята любима организация, уважавам Волен заради нещо, макар че не одобрявам много негови постъпки и затова ще си замълча.
Аватар
spravedliv
Модератор
Модератор

Мнение Номер:#  Мнениеот Theodora V » 15 Мар 2017, 23:51

Само едно бутонче и то за еднократно натискане е предвидено, за съжаление.

Приветствам поста ти, Справедлив.
Точно така е - "Истината е една, няма полуистини...".

Благодаря ти за този пост! Той казва ВСИЧКО!
:friends:
Аватар
Theodora V
Deactivated

Has thanked: 832 times
Been thanked: 958 times

Мнение Номер:#  Мнениеот bolgaroliub » 15 Мар 2017, 23:54

Напълно съм съгласен че Истината е една и абсолютна....спор няма!
Аватар
bolgaroliub
Активен Потребител
Активен Потребител

Автор на темата

ПредишнаСледваща

Коментирайте

Потребители разглеждали темата?

28 потребители са разглеждали темата: Гост (1), Гост (1), Гост (1), Гост (2), Гост (1), Гост (1), Гост (3), Гост (1), Гост (1), Гост (1), Гост (2), Гост (4), Гост (2), Гост (1), AwarriorofChrist (2), Cyril (4), Hatshepsut (4), Theodora V (6), bolgaroliub (14), for_the_truth (1), garich (2), lazarin1 (18), messianic (1), spravedliv (33), stucyte (22), Александър (1), Венци Тоневски (1), Милко (11)

Назад към Взаимоотношения