ХРИСТИЯНСКИ ФОРУМИ - ОЛЕКОТЕНА ВЕРСИЯ

Дата и час: 23 Сеп 2017, 19:37 Разширено търсене

Български християнски форуми е място за християнски дискусии, споделяне на видео или писмени свидетелства, насърчения и общение между вярващи в Бога.

Как да ни помогнете в развитието: КЛИК

Говорителката на Външно министерство РФ облече българска носия

[ Facebook коментара]

Re: Говорителката на Външно министерство РФ облече българска носия

Мнение Номер:#  Мнениеот bolgaroliub » 16 Мар 2017, 00:47

spravedliv » 12 Мар 2017, 02:44 написа:
Подари им по една, може и да я облекат!
Хилари нали ти е любимка, поне на нея изпрати...

Ами подари им ти....аз не искам да им подарявам нищо......представям си Мадлин о Брайт с българска носия.... :D ...подарявай, мен ме не карай .....не искам :D
Аватар
bolgaroliub
Активен Потребител
Активен Потребител

Has thanked: 759 times
Been thanked: 512 times
Автор на темата
църква: Православна църква
Характер: твърд

бyтoн зa coциaлни мpeжи

loading...

Мнение Номер:#  Мнениеот Theodora V » 16 Мар 2017, 01:13

Българолюб, отново ще спомена в рамките на този форум: Ползват ви за собствени мръсни цели.
И за пореден път ще цитирам думите на моя ментор, а именно: "Държавнорегулираният християнин е една овца". Звучи грубо, но това е. :friends:
Аватар
Theodora V
Deactivated

Has thanked: 832 times
Been thanked: 958 times

Мнение Номер:#  Мнениеот spravedliv » 16 Мар 2017, 19:35

bolgaroliub » Днес, , 00:47 написа:Ами подари им ти....аз не искам да им подарявам нищо......представям си Мадлин о Брайт с българска носия.... :D ...подарявай, мен ме не карай .....не искам :D

:D :D :D

Дай първо да уточним, на коя ще подарявам, на Виктория Нюланд, Хилари Клинтън или сега предлагаш и Мадлин Олбрайт, на последната ѝ трябва бурка, така че отпада, Хилари не я харесвам (писал съм веднъж, по повод изборите, пак с теб си писахме), значи остава Виктория Нюланд.

Ето от тези ще поръчам да направят, коя предлагаш да ѝ пратя:

Изображение

Изображение

Изображение

Колебая се между Номер 3 и Номер 2, но и Номер 1 ще ѝ стои добре.

:D :D :D
И Аз им давам вечен живот; и те никога няма да загинат, и никой няма да ги грабне от ръката Ми. Йоан 10:28
Аватар
spravedliv
Модератор
Модератор

Has thanked: 1891 times
Been thanked: 1456 times

Мнение Номер:#  Мнениеот bolgaroliub » 16 Мар 2017, 22:42

Theodora V » Днес, , 01:13 написа:Българолюб, отново ще спомена в рамките на този форум: Ползват ви за собствени мръсни цели.
И за пореден път ще цитирам думите на моя ментор, а именно: "Държавнорегулираният християнин е една овца". Звучи грубо, но това е. :friends:

Мила Тео не пиши такива нелепости....няма държавно регулиран християнин.....това е някакъв нонсенс и тъпотия !Църквата не е държавна организация а е Богочовешки организъм и дълго време бе отритната и неизвергната от държавата и все още е...пък и честно казано предпочитам българската държава да ми е регулатор от колкото фондация Америка за България и световният мошенник Сорос :friends:
Аватар
bolgaroliub
Активен Потребител
Активен Потребител

Автор на темата

Мнение Номер:#  Мнениеот bolgaroliub » 16 Мар 2017, 22:45

Справедлив определено третата...обаче тури и един нож захапала със зъби а в едната ръка чанта с корабийки и гевречета :D
Аватар
bolgaroliub
Активен Потребител
Активен Потребител

Автор на темата

Мнение Номер:#  Мнениеот spravedliv » 16 Мар 2017, 23:20

bolgaroliub » преди 24 минути написа:Справедлив определено третата...обаче тури и един нож захапала със зъби а в едната ръка чанта с корабийки и гевречета :D

По ред на номерата отгоре надолу:

1 - Сирма войвода
2 - съвременна войводка, облечена за празник
3 - Румена войвода

Така че е неуместно, ако Нюланд облече униформа на жена войвода, да захапе нож и чанта с гевреци.
Нали ще я правим българка, войводка, трябва да се научи на нашите обичаи, а и тя е против Европейския Съюз, а и не се знае какво ще работи занапред, нека дойде в България, да помага на бежанците, да им оформя документи за Щатите, нали и новия ген.секретар на ООН Антониу Гутериш предложи бежанците да не се заселват само в Европа, а навсякъде по света, така че Щатите могат да ги приемат.
И Аз им давам вечен живот; и те никога няма да загинат, и никой няма да ги грабне от ръката Ми. Йоан 10:28
Аватар
spravedliv
Модератор
Модератор

Has thanked: 1891 times
Been thanked: 1456 times

Предишна

Коментирайте

Потребители разглеждали темата?

28 потребители са разглеждали темата: Гост (1), Гост (1), Гост (1), Гост (1), Гост (2), Гост (1), Гост (1), Гост (3), Гост (1), Гост (1), Гост (1), Гост (2), Гост (4), Гост (2), AwarriorofChrist (2), Cyril (4), Hatshepsut (4), Theodora V (6), bolgaroliub (14), for_the_truth (1), garich (2), lazarin1 (18), messianic (1), spravedliv (33), stucyte (22), Александър (1), Венци Тоневски (1), Милко (11)

Назад към Взаимоотношения