ХРИСТИЯНСКИ ФОРУМИ - ОЛЕКОТЕНА ВЕРСИЯ

Дата и час: 19 Сеп 2017, 16:25 Разширено търсене

Български християнски форуми е място за християнски дискусии, споделяне на видео или писмени свидетелства, насърчения и общение между вярващи в Бога.

Как да ни помогнете в развитието: КЛИК

Правилник за провеждане на канонични гей-паради

[ Facebook коментара]

Хумористични форуми

Re: Правилник за провеждане на канонични гей-паради

Мнение Номер:#  Мнениеот bolgaroliub » 01 Юли 2017, 22:29

no-one » преди 12 минути написа:
Съгласна съм.
Не зная защо намесваш Америка обаче, но това е друга тема. Индоктриниран си. Не те упреквам, така работи глобалната машина, зная...
Разбира се, че не трябва никой да им остава длъжен! Има си хас...
Справедлив обаче е друга тема. Дали защото го обичам много и съм пристрастна или не съвсем така, но мисля, че част от православните не го разбирате. Както и да е, няма значение. Просто си помислете тук.

П.С. И да, не е лошо да съм "уважаема", наистина. :) Иначе "сека глави". Питайте потърпевшите. :) :friends:

Ааа намесих америка щото споменах баташките новомъченици които са изритали като краставо псе лейди Странфорд....американска протестантка която се е опитала да приоблщи оцелелите батачани към американския протестантизъм и която е получила достоен отговор от батачани......че те кръвта си са проляли за Светата ни Православна вяра и живота сиш не пожалили за да останат верни на Христа Бога чрез Православието.......а тя глупавата американка си е мислила че заради това че им е осигорила храна те батачани ще си сменят светата вяра и ще станат протестанти.....просто пример за американска глупост.....нямам нищо против америка или Африка......
Аватар
bolgaroliub
Активен Потребител
Активен Потребител

Has thanked: 755 times
Been thanked: 507 times
църква: Православна църква
Характер: твърд

бyтoн зa coциaлни мpeжи

loading...

Мнение Номер:#  Мнениеот garich » 02 Юли 2017, 11:51

Когато човек (или в случая организация) може да си прави шеги сам със себе си, или се смее на шеги по негов адрес, това обикновено е добър признак.
"И преди всичко, обичайте се истински един друг, защото любовта покрива много грехове" (1 Петр. 4:8)
Личният ми блог: http://www.garobg.wordpress.com
Аватар
garich
Редовен
Редовен

Has thanked: 17 times
Been thanked: 183 times
църква: Евангелска Методистка църква

Мнение Номер:#  Мнениеот spravedliv » 02 Юли 2017, 12:42

garich » преди 48 минути написа:Когато човек (или в случая организация) може да си прави шеги сам със себе си, или се смее на шеги по негов адрес, това обикновено е добър признак.

Аз лично не обичам подобни шеги, но Българолюб вчера беше на тема гейове в протестантските църкви, та затова и пуснах тая стара тема от ПРАВОСЛАВИЕ.БГ, която съм чел отдавна, ама досега не съм имал желание да я копи-пействам.

Нека Бог да благослови всички!
Бъдете с Него постоянно и Той да е с Вас!
И православни покайте се, както се каем всички християни за нашите грехове, волни или неволни!
Останете със здраве!
Ваш брат в Христа, spravedliv, приятел или враг, както решите!

:heart:
Изображение
Аватар
spravedliv
Модератор
Модератор

Has thanked: 1877 times
Been thanked: 1429 times
Автор на темата
Характер: одобрен

Мнение Номер:#  Мнениеот Милко » 02 Юли 2017, 13:42

garich написа
Когато човек (или в случая организация) може да си прави шеги сам със себе си, или се смее на шеги по негов адрес, това обикновено е добър признак.

Да се шегуваш със себе си наистина говори за искреност, смирение и осъзнаване на собственото си несъвършенство и това са положителни качества, но на мен ми се струва че на злобарите и горделивите чувството за хумор и самоирония „леко“ им е притъпено и едва ли оценяват тези качества, както у другите така и у себе си.

Притчи 3:34
Наистина Той се присмива на присмивачите, А на смирените дава благодат.
Яков 4:6
Но Той дава една по-голяма благодат; затова казва: "Бог на горделивите се противи, а на смирените дава благодат".
Аватар
Милко
Активен Потребител
Активен Потребител

Has thanked: 767 times
Been thanked: 465 times
църква: Евангелска Петдесятна църква
Характер: смирен

Мнение Номер:#  Мнениеот AwarriorofChrist » 02 Юли 2017, 17:00

https://www.youtube.com/watch?v=AZ2cem2PSeE Този поне не е гей, а извратен перверзник. Всичките православни монаси, свещеници и целият богопротивен Синод на БПЦ - то са долна извратена измет (без извинение).
„И тъй, бъдете съвършени, както е съвършен Вашият Отец Небесен.“
Аватар
AwarriorofChrist
Редовен
Редовен

Has thanked: 13 times
Been thanked: 105 times
църква: Евангелска Баптистка църква
Характер: Спокоен

Мнение Номер:#  Мнениеот Пламен79 » 02 Юли 2017, 17:39

AwarriorofChrist » преди 38 минути написа:Този поне не е гей, а извратен перверзник. Всичките православни монаси, свещеници и целият богопротивен Синод на БПЦ - то са долна извратена измет (без извинение).

В сърдцето на разумния почива мъдрост;А каквото има вътре в безумните ще се яви. Притч.14:33
"Видях мрежите, които врагът разстилаше над света, и рекох с въздишка: "Какво може да премине неуловимо през тези мрежи?" Тогава чух глас, който ми рече: "Смирението." "
Св. Антоний Велики
Аватар
Пламен79
Активен Потребител
Активен Потребител

Has thanked: 953 times
Been thanked: 514 times
Характер: странен :)

Мнение Номер:#  Мнениеот AwarriorofChrist » 02 Юли 2017, 18:14

Пламен79 » преди 34 минути написа:
В сърдцето на разумния почива мъдрост;А каквото има вътре в безумните ще се яви. Притч.14:33

Заплатата на праведния е живот. А благоуспяването на нечестивия е за грях. Притчи 10 :16
„И тъй, бъдете съвършени, както е съвършен Вашият Отец Небесен.“
Аватар
AwarriorofChrist
Редовен
Редовен

Has thanked: 13 times
Been thanked: 105 times
църква: Евангелска Баптистка църква
Характер: Спокоен

Мнение Номер:#  Мнениеот Александър » 02 Юли 2017, 22:09

spravedliv » Вчера, , 21:14 написа:Безсмислено е просто, всеки може да извади всякакви линкове за подобни лоши постъпки и за православни и за католици и за протестанти.

Да, това е вярно, дайте да престанем с подобни заяждания.
Аватар
Александър
Активен Потребител
Активен Потребител

Has thanked: 556 times
Been thanked: 419 times

Мнение Номер:#  Мнениеот no-one » 02 Юли 2017, 22:23

bolgaroliub » Вчера, , 22:29 написа:нямам нищо против америка или Африка......

E, Българолюб, сори, но няма как да ти повярвам, че "нямаш нищо против Америка". Това просто не е вярно. И да искам да го повярвам, не мога. ;)
И тук със сигурност не си мисля, че имаш нещо против Ниагарския водопад или границата САЩ-Канада in general.
Но че езика им дори не понасяш и си го споменавал - това е факт. И не, не льжа. ;)
Мат.[7:7] Искайте, и ще ви се даде; търсете, и ще намерите; хлопайте, и ще ви се отвори;
[7:8] защото всякой, който иска, получава, и който търси, намира, и на тогоз, който хлопа, ще се отвори.
Аватар
no-one
Редовен
Редовен

Has thanked: 103 times
Been thanked: 150 times

Мнение Номер:#  Мнениеот bolgaroliub » 05 Юли 2017, 22:22

no-one » 02 Юли 2017, 22:23 написа:
E, Българолюб, сори, но няма как да ти повярвам, че "нямаш нищо против Америка". Това просто не е вярно. И да искам да го повярвам, не мога. ;)
И тук със сигурност не си мисля, че имаш нещо против Ниагарския водопад или границата САЩ-Канада in general.
Но че езика им дори не понасяш и си го споменавал - това е факт. И не, не льжа. ;)

Ами няма да се защитавам уважаема.... :good:
Аватар
bolgaroliub
Активен Потребител
Активен Потребител

Has thanked: 755 times
Been thanked: 507 times
Характер: твърд

ПредишнаСледваща

Коментирайте

Потребители разглеждали темата?

17 потребители са разглеждали темата: Гост (1), Гост (2), Гост (4), AwarriorofChrist (5), Galia (1), Hatshepsut (4), bolgaroliub (13), garich (4), lazarin1 (3), no-one (10), spravedliv (13), stucyte (1), Александър (3), Галя (2), Милко (11), Пламен79 (11), Теодор77 (8)

Назад към Хумор