ХРИСТИЯНСКИ ФОРУМИ - ОЛЕКОТЕНА ВЕРСИЯ

Дата и час: 27 Юли 2017, 23:37 Разширено търсене

Български християнски форуми е място за християнски дискусии, споделяне на видео или писмени свидетелства, насърчения и общение между вярващи в Бога.

Как да ни помогнете в развитието: КЛИК
ЗА РЕКЛАМА КЛИК
2017 ГОДИНА НА МОЛИТВА! ДЕНОНОЩНА ХРИСТИЯНСКА ТЕЛЕВИЗИЯ: КЛИК
Кампания: Дари Библия: КЛИК

АКЦЕНТИ

Демонично обсебване

ДА ОЧАКВАМЕ ГРАБВАНЕТО ИЛИ ПОЯВАТА НА АНТИХРИСТА?

Господ не ни забравя, а щедро ни благославя

Християни, спрете да се чувствате виновни

ЗЛАТНАТА РЕКА ОТ ПРЕСТОЛА НА НЕБЕСНИЯ ОТЕЦ

НИКОЙ НЕ МОЖЕ ДА СЛУГУВА НА ДВАМА ГОСПОДАРИ

ВОДЕЩИ НОВИНИ

Откъде да научат българите истински важните неща?

100 хубави думи за България

Родопчанката, която стана Валиде султан

[ Facebook коментара]

За интересни материали

Re: Родопчанката, която стана Валиде султан

Мнение Номер:#  Мнениеот bolgaroliub » 19 Апр 2017, 21:47

Theodora V » преди 19 минути написа:
Сашо, имаш страхотно чувство за хумор, наистина. :) :thank_youthank_you: :friends:

Теодора никак не е комично ,напротив трагично е вашето познание по история и духовност. Що за безумство да изразиш възхита от Османската империя следствие на изглеждането на един турски рекламен сериал. Просто възмутително и потресаваща некомпетентност. За любезния Милко дето лепи сърчица след сякоя нелепост която напише не коментирам.Той сам си казва човечеца че нищо не е чел и не чете.Тоя е безнадежден. Но ти Теодора вместо да казваш че брата Александар пише хумористични неща що не взе да почетеш малко история и да научиш светата литургия ,както брат Сашо е написал за словата на свещенника по време на Великия вход когато се споменава руския цар освободител Александър Николаевич и всех руских и болгарских войн павших на поле брани за веру и отечества наше. Брат Сашо за разлика от теб Тео има идеално чувство и усет към духовното и историчното и хич не се шегува а с болка и сарказъм се опитва да ти обясни несъстоятелността и нелепоста на твоята възхита над тази азиатщина и духовен османски и мюсюлмански мрак наречена от теб ,с възхита следствие от един глупав турски сериал- Османска империя. Покъртително и страшно ако православна християнка така мисли!
Аватар
bolgaroliub
Активен Потребител
Активен Потребител

Has thanked: 700 times
Been thanked: 467 times
църква: Православна църква
Характер: твърд

бyтoн зa coциaлни мpeжи

Мнение Номер:#  Мнениеот Theodora V » 19 Апр 2017, 21:57

Българолюб, точно като православна християнка ще ти го кажа: не симпатизирам на турците, нито пък на теософите, примерно. Но, това не ми пречи да виждам по-далеч от носа си. И не, не ми идва отвътре да умра за Православна Русия. :friends:
Аватар
Theodora V
Deactivated

Has thanked: 832 times
Been thanked: 954 times
Автор на темата

Мнение Номер:#  Мнениеот bolgaroliub » 19 Апр 2017, 22:13

Теодора точно като Православен християнин да ти кажа,вместо турски рекламни сериали изгледай филма Опълченците на Шипка от 1956год или поне откъса който съм качил тук за връчването на Самарското знаме на Иверската Богоматер извезано в град Самара в женски монастир носещ името на Божата майка ,връчено на на българското опълчение и вникни в думите. А пък аз честно казано не ща да умирам за сектантска Америка-новия Содом...

ПС Тео забравих да те питам дали си чувала нещо за Самарското знаме? Ако не си първо проучи чрез Гугъл или прочети в история на България и тогава виж клипа!
Аватар
bolgaroliub
Активен Потребител
Активен Потребител

Мнение Номер:#  Мнениеот Theodora V » 19 Апр 2017, 22:46

Българолюб, за Самарското знаме се учи в 4-ти клас по ЧО.
Аватар
Theodora V
Deactivated

Автор на темата

Мнение Номер:#  Мнениеот bolgaroliub » 19 Апр 2017, 22:59

Theodora V » преди 8 минути написа:Българолюб, за Самарското знаме се учи в 4-ти клас по ЧО.

Не Тео учи се по История на България...а това ЧО не знам какво е....истината си остава ...истината е една...истината я е казал Васил Друмев...Има Православие има и България....а носител и основен стълб и камък на Православието е Русия....за това вият неистово и злобно вълците антихристови по нея, Светая Рус! Щото Православието е пречка пред възшествието на антихриста !
Аватар
bolgaroliub
Активен Потребител
Активен Потребител

Мнение Номер:#  Мнениеот Theodora V » 19 Апр 2017, 23:01

Българолюб, много те моля да не ми обясняваш кое по какво се учи. Щом казвам, че се учи още тогава и по този предмет, значи, повярвай ми, е точно така.
Аватар
Theodora V
Deactivated

Автор на темата

Мнение Номер:#  Мнениеот bolgaroliub » 19 Апр 2017, 23:10

Theodora V » преди 5 минути написа:Българолюб, много те моля да не ми обясняваш кое по какво се учи. Щом казвам, че се учи още тогава и по този предмет, значи, повярвай ми, е точно така.

Ами няма да ти повярвам Теодора щото и аз съм минал през четвърти клас и "Чо" не е имало в четвърти клас ,а учихме история на България.....явно ти си учила по новата програма която произведе милиони неуки и зомбирани
Аватар
bolgaroliub
Активен Потребител
Активен Потребител

Мнение Номер:#  Мнениеот bolgaroliub » 19 Апр 2017, 23:14

Явно по " Чо" турски сериали сте изучавали Тео!
Аватар
bolgaroliub
Активен Потребител
Активен Потребител

Мнение Номер:#  Мнениеот spravedliv » 19 Апр 2017, 23:17

ЧО е Човек и Общество, ние в 4-ти клас учехме Родинознание, в 5-ти стана История.
Аватар
spravedliv
Модератор
Модератор

Has thanked: 1670 times
Been thanked: 1278 times

Мнение Номер:#  Мнениеот Cyril » 19 Апр 2017, 23:55

Тази история ми изглежда точно пропаганда от типа "нямало е опресия, всички сме живяли спокойно и мирно". Същия тип който обявява Васил Левски за ренегат и престъпник заловен от "турската полиция"...

Освен откъса за Самарското знаме, изгледайте за тези които не са гледали филма "Време разделно". Аз го гледах миналата година на трети март и едвам стигнах докрая... Много тежък филм, много. Той е базиран на исторически роман чиито автор беше напядан именно от туркофили които казваха че нямало такова нещо във историята... То сигурно и Априлското възстание не е истинско и баташкото клане, и Арменския геноцид.

Ето това признавам на Атака ако не друго че на годишнината от арменския геноцид единствено те защитиха това във парламента за ужасията която е - геноцид. Тогава всичките депесари още в началото на речта на Сидеров подвиха опашки и избягаха... Гузен негонен бяга.
„Не е велико дело да твориш чудеса, не е велико дело да виждаш ангели; велико дело е да виждаш собствените си грехове.” Св. Антоний Велики
Аватар
Cyril
Редовен
Редовен

Has thanked: 134 times
Been thanked: 315 times
Характер: Християнин

ПредишнаСледваща

Коментирайте

Потребители разглеждали темата?

17 потребители са разглеждали темата: Гост (1), Гост (1), Гост (1), Гост (3), Гост (1), Cyril (33), Natanel (7), Theodora V (50), Todor Andonov (1), anah_su_namun (4), bolgaroliub (35), messianic (3), spravedliv (12), stucyte (19), Александър (46), Георги Георгиев (1), Милко (23)

Назад към Интересни статии

• ВИЖТЕ ОЩЕ
    Отг.
    Прегледи
     Последно мнение