ХРИСТИЯНСКИ ФОРУМИ - ОЛЕКОТЕНА ВЕРСИЯ

Дата и час: 25 Сеп 2017, 14:37 Разширено търсене

Български християнски форуми е място за християнски дискусии, споделяне на видео или писмени свидетелства, насърчения и общение между вярващи в Бога.

Как да ни помогнете в развитието: КЛИК

Видение

[ Facebook коментара]

Форум за библейски въпроси и отговори.

Видение

Мнение Номер:#  Мнениеот yavana » 18 Апр 2017, 19:08

Здравейте,
и бързам първо да поздравя с Христос Воскресе.

Бих искала да споделя, защото търся свойте отговори. Тази година на един от най - святите празници Великден, рожденият ми ден съвпадна в едно с празника.Точно в денят 16-ти, лежейки гушнати заедно със синът ми аз получих видение. Освен всичко заобикалящо ни мога да споделя, че всичко бе обичайно като в ежедневието ни. Изведнъж нещо ме накара да погледна синът ми. Какво видях - светлина се пръскаше около него, онова за което мислих в момента е Бог. Малко след това всичко спря и първото, което мина през мислите ми бе, че детето е Божият дар и обичта му към мен. Усмихне ли се детето, Бог е щастлив. Плаче ли детето, Бог е тъжен че го натъжавам. Всичко това ми показа, че възлюбя ли съна си в едно с Бог съм.
На 36г. съм, жена и майка. От малка имам сходни видения и сънища. С това последното реших да спра отрицанието им, след като не намирах отговор. Отговорът е да го приема и да спра да го отричам, защото спирам себе си и пътя си.
Четох, че за да получа точен прочит на видението си е нужно да потърся отговор в Библейският текст, но не зная как се прави. Бихте ли ми помогнали?
Аватар
yavana
Нов Потребител
Нов Потребител

Автор на темата

бyтoн зa coциaлни мpeжи

loading...

Re: Видение

Мнение Номер:#  Мнениеот Theodora V » 18 Апр 2017, 20:48

ya vana, аз ще си позволя да ти дам съвет. А той е: да започнеш да пишеш разкази. :friends:
Аватар
Theodora V
Deactivated

Has thanked: 832 times
Been thanked: 958 times
църква: Православна църква

Мнение Номер:#  Мнениеот Александър » 18 Апр 2017, 22:38

Стига вече с тези "видения", престанете с подобни глупости...
Аватар
Александър
Активен Потребител
Активен Потребител

Has thanked: 556 times
Been thanked: 419 times

Мнение Номер:#  Мнениеот yavana » 18 Апр 2017, 23:52

.... Благодаря за отговорите. Като се има напредвид, че не съм религиозна, а напротив краен реалист подобни събития лично мен ме объркват. Към Тheadora, разкази или литературни произведения може и да пиша, но след време и опит. Към Александър имам питане и то е - след като лично съпреживееш нещо, което на много други не се случва, прави ли те глупак като го споделяш или търсиш отговори за него?
Аватар
yavana
Нов Потребител
Нов Потребител

Автор на темата

Мнение Номер:#  Мнениеот Theodora V » 19 Апр 2017, 00:08

Хайде спри се, че писнА на целия форум от простотии.
Тук пишат нормални хора, истински. Спрете да разваляте тази атмосфера. Спрете се веднъж завинаги. Докато не потърсите упование в Бог, все ще буксувате в нещастия. Спрете се. :good: :friends:
Аватар
Theodora V
Deactivated

Мнение Номер:#  Мнениеот Theodora V » 19 Апр 2017, 00:27

Ще прекопирам Кирил и хайде спрете с глупостите вече ВЕДНЪЖ ЗАВИНАГИ.

"Не отвявай при всеки вятър и не ходи по всяка пътека - такъв е двуезичният грешник. Бъди твърд в убеждението си, и думата ти да бъде една." (Премъдрост на Иисуса, син Сирахов 5:11-12)
Аватар
Theodora V
Deactivated

Мнение Номер:#  Мнениеот yavana » 19 Апр 2017, 00:28

Може ли да дадеш определение за " истински човек". Ей така да го рамкираш накратко, без да врещиш в писмен вид и да подчертаваш твърдостта си.
Аватар
yavana
Нов Потребител
Нов Потребител

Автор на темата

Мнение Номер:#  Мнениеот Theodora V » 19 Апр 2017, 00:31

Обърни се към съпруга ми с подобно питане. Той най-точно ще ти отговори в случая. :thank_youthank_you:
Аватар
Theodora V
Deactivated

Мнение Номер:#  Мнениеот yavana » 19 Апр 2017, 00:39

Много тесногръдо и самовлюбено. Думите нямат сила пред човек, който не е готов за тях. Да се криеш зад готови клишета, било то й истини не те прави повече човек от другите, нито мъдър. Щом крещиш, значи не си чут и разбран.
Аватар
yavana
Нов Потребител
Нов Потребител

Автор на темата

Мнение Номер:#  Мнениеот Theodora V » 19 Апр 2017, 00:46

Чута и разбрана съм. Другото е въпрос на поносимост.

П.С. Бл. ще ме разбира докато и двамата дишаме. И нищо не може да промени това.

Хубави дни от мен. Със смирение.

П.С. Бл. е най-добрият ми приятел. Той е част от самата мен. Това НИКОЙ не може да го счупи. Никога.
Аватар
Theodora V
Deactivated

Следваща

Коментирайте

Потребители разглеждали темата?

23 потребители са разглеждали темата: Гост (1), Гост (20), Гост (1), Гост (1), Cyril (13), Hatshepsut (2), Kolyo.Slavov (3), Theodora V (21), Todor Andonov (7), Watch (5), anah_su_namun (1), bolgaroliub (1), cool (11), lazarin1 (1), messianic (3), rex1978 (1), spravedliv (7), stucyte (12), Александър (14), Венци Тоневски (4), Георги Георгиев (6), Милко (8), Теодор77 (3)

Назад към Защо и как?

• ВИЖТЕ ОЩЕ
    Отг.
    Прегледи
     Последно мнение