ХРИСТИЯНСКИ ФОРУМИ - ОЛЕКОТЕНА ВЕРСИЯ

Дата и час: 21 Сеп 2017, 00:39 Разширено търсене

Български християнски форуми е място за християнски дискусии, споделяне на видео или писмени свидетелства, насърчения и общение между вярващи в Бога.

Как да ни помогнете в развитието: КЛИК

Причина и следствие - научно доказателство, че Бог съществува

[ Facebook коментара]

Форум за наука

Re: Причина и следствие - научно доказателство, че Бог съществува

Мнение Номер:#  Мнениеот no-one » 09 Юли 2017, 22:34

Пламене, много е лесно за човек да се замозабрави. Когато няма нужната степен на поносимост... Да понесеш...
Колкото и да ти се струва странно, философията учи на това - да се освободим от самозабравянето ни.

Нека не се самозабравяме. :smileheart:
Мат.[7:7] Искайте, и ще ви се даде; търсете, и ще намерите; хлопайте, и ще ви се отвори;
[7:8] защото всякой, който иска, получава, и който търси, намира, и на тогоз, който хлопа, ще се отвори.
Аватар
no-one
Редовен
Редовен

Has thanked: 104 times
Been thanked: 151 times
църква: Православна църква

бyтoн зa coциaлни мpeжи

loading...

Мнение Номер:#  Мнениеот Пламен79 » 09 Юли 2017, 22:39

Спирам :thank_youthank_you:

:smileheart: :smileheart: :smileheart: :smileheart: :smileheart: :smileheart: :smileheart: :smileheart:
heart_roses
:smileheart: :smileheart: :smileheart: :smileheart: :smileheart: :smileheart: :smileheart: :smileheart:
"Видях мрежите, които врагът разстилаше над света, и рекох с въздишка: "Какво може да премине неуловимо през тези мрежи?" Тогава чух глас, който ми рече: "Смирението." "
Св. Антоний Велики
Аватар
Пламен79
Активен Потребител
Активен Потребител

Has thanked: 953 times
Been thanked: 514 times
Характер: странен :)

Мнение Номер:#  Мнениеот Пламен79 » 09 Юли 2017, 22:50

no-one » Днес, , 20:47 написа:Много ви е високо самочувствието и самомнението на православните в този форум.

А ти от кога не си православна ;)
"Видях мрежите, които врагът разстилаше над света, и рекох с въздишка: "Какво може да премине неуловимо през тези мрежи?" Тогава чух глас, който ми рече: "Смирението." "
Св. Антоний Велики
Аватар
Пламен79
Активен Потребител
Активен Потребител

Has thanked: 953 times
Been thanked: 514 times
Характер: странен :)

Мнение Номер:#  Мнениеот no-one » 09 Юли 2017, 23:15

Пламен79 » преди 19 минути написа:
А ти от кога не си православна ;)

Мен ме приемай(те) и за будистка, а ако предпочитате - за атеистка. Все (ми e) едно.
Никога не съм вземала участие в "коалиции" и "лагери" на определени принципи базирани, които са извън светогледа ми.

Хубаво е да не петним все пак конфесиите, към които претендираме да се числим. Това беше казано и от друг потребител тук по друг повод. Нали настояваме, че сме смирени.
Мат.[7:7] Искайте, и ще ви се даде; търсете, и ще намерите; хлопайте, и ще ви се отвори;
[7:8] защото всякой, който иска, получава, и който търси, намира, и на тогоз, който хлопа, ще се отвори.
Аватар
no-one
Редовен
Редовен

Мнение Номер:#  Мнениеот stucyte » 09 Юли 2017, 23:30

За мен Теодора си е православна християнка. Може да е разочарована от много неща, но точно в изпитанията се калява личната вяра в любящия Бог, надеждата и общо казано православността. За това аз благодаря на Бога за Теодора! Не е толкова важно, че падаме, но е по-същественото, че отново се изправяме и продължаваме напред. :smileheart:
" И ние познахме любовта, която Бог има към нас, и повярвахме в това. Бог е любов, и който пребъдва в любовта, пребъдва в Бога, и Бог - в него." /1Иоан 4:16/
Аватар
stucyte
Служител
Служител

Has thanked: 1488 times
Been thanked: 1312 times
Характер: любопитен

Мнение Номер:#  Мнениеот no-one » 09 Юли 2017, 23:34

stucyte » преди 1 минута написа:За мен Теодора си е православна християнка. Може да е разочарована от много неща, но точно в изпитанията се калява личната вяра в любящия Бог, надеждата и общо казано православността. За това аз благодаря на Бога за Теодора! :smileheart:

От много неща съм разочарована, Стуци. Така е.
От това, че мъжа ми направи неделното училище в храма, пък сега се шири шуробаджанащина и... някакви интереси...
Че вкараха светското там, ама го направиха куклен театър направо... Вместо да е обратното, то стана забавачница. И т.н., и т.н. Хора ще изгонят..., певиците имам предвид, ще ги заменят по нечий вкус...
И от други неща...

Така е.

:friends:

Както и да е, това са дълги теми.
Важното е да не сме обременени, за нас си е от значение. Пък насетне - то ще се види. :good:
Аватар
no-one
Редовен
Редовен

Предишна

Коментирайте

Потребители разглеждали темата?

20 потребители са разглеждали темата: Гост (1), Гост (1), Гост (2), Гост (5), Гост (1), Hatshepsut (2), Kolyo.Slavov (2), Theodora V (12), Watch (1), bolgaroliub (16), garich (13), lazarin1 (11), no-one (73), spravedliv (1), stucyte (29), Венци Тоневски (2), Георги Георгиев (13), Милко (29), Пламен79 (95), Теодор77 (126)

Назад към Наука

• ВИЖТЕ ОЩЕ
    Отг.
    Прегледи
     Последно мнение