ХРИСТИЯНСКИ ФОРУМИ - ОЛЕКОТЕНА ВЕРСИЯ

Дата и час: 26 Юли 2017, 09:29 Разширено търсене

Български християнски форуми е място за християнски дискусии, споделяне на видео или писмени свидетелства, насърчения и общение между вярващи в Бога.

Как да ни помогнете в развитието: КЛИК
ЗА РЕКЛАМА КЛИК
2017 ГОДИНА НА МОЛИТВА! ДЕНОНОЩНА ХРИСТИЯНСКА ТЕЛЕВИЗИЯ: КЛИК
Кампания: Дари Библия: КЛИК

АКЦЕНТИ

Демонично обсебване

ДА ОЧАКВАМЕ ГРАБВАНЕТО ИЛИ ПОЯВАТА НА АНТИХРИСТА?

Господ не ни забравя, а щедро ни благославя

Християни, спрете да се чувствате виновни

ЗЛАТНАТА РЕКА ОТ ПРЕСТОЛА НА НЕБЕСНИЯ ОТЕЦ

НИКОЙ НЕ МОЖЕ ДА СЛУГУВА НА ДВАМА ГОСПОДАРИ

ВОДЕЩИ НОВИНИ

Откъде да научат българите истински важните неща?

100 хубави думи за България

Причина и следствие - научно доказателство, че Бог съществува

[ Facebook коментара]

Форум за наука

Re: Причина и следствие - научно доказателство, че Бог съществува

Мнение Номер:#  Мнениеот no-one » 09 Юли 2017, 22:34

Пламене, много е лесно за човек да се замозабрави. Когато няма нужната степен на поносимост... Да понесеш...
Колкото и да ти се струва странно, философията учи на това - да се освободим от самозабравянето ни.

Нека не се самозабравяме. :smileheart:
Мат.[7:7] Искайте, и ще ви се даде; търсете, и ще намерите; хлопайте, и ще ви се отвори;
[7:8] защото всякой, който иска, получава, и който търси, намира, и на тогоз, който хлопа, ще се отвори.
Аватар
no-one
Редовен
Редовен

Has thanked: 55 times
Been thanked: 84 times
църква: Православна църква

бyтoн зa coциaлни мpeжи

Мнение Номер:#  Мнениеот Пламен79 » 09 Юли 2017, 22:39

Спирам :thank_youthank_you:

:smileheart: :smileheart: :smileheart: :smileheart: :smileheart: :smileheart: :smileheart: :smileheart:
heart_roses
:smileheart: :smileheart: :smileheart: :smileheart: :smileheart: :smileheart: :smileheart: :smileheart:
"Видях мрежите, които врагът разстилаше над света, и рекох с въздишка: "Какво може да премине неуловимо през тези мрежи?" Тогава чух глас, който ми рече: "Смирението." "
Св. Антоний Велики
Аватар
Пламен79
Активен Потребител
Активен Потребител

Has thanked: 911 times
Been thanked: 468 times
Характер: странен :)

Мнение Номер:#  Мнениеот Пламен79 » 09 Юли 2017, 22:50

no-one » Днес, , 20:47 написа:Много ви е високо самочувствието и самомнението на православните в този форум.

А ти от кога не си православна ;)
"Видях мрежите, които врагът разстилаше над света, и рекох с въздишка: "Какво може да премине неуловимо през тези мрежи?" Тогава чух глас, който ми рече: "Смирението." "
Св. Антоний Велики
Аватар
Пламен79
Активен Потребител
Активен Потребител

Has thanked: 911 times
Been thanked: 468 times
Характер: странен :)

Мнение Номер:#  Мнениеот no-one » 09 Юли 2017, 23:15

Пламен79 » преди 19 минути написа:
А ти от кога не си православна ;)

Мен ме приемай(те) и за будистка, а ако предпочитате - за атеистка. Все (ми e) едно.
Никога не съм вземала участие в "коалиции" и "лагери" на определени принципи базирани, които са извън светогледа ми.

Хубаво е да не петним все пак конфесиите, към които претендираме да се числим. Това беше казано и от друг потребител тук по друг повод. Нали настояваме, че сме смирени.
Мат.[7:7] Искайте, и ще ви се даде; търсете, и ще намерите; хлопайте, и ще ви се отвори;
[7:8] защото всякой, който иска, получава, и който търси, намира, и на тогоз, който хлопа, ще се отвори.
Аватар
no-one
Редовен
Редовен

Мнение Номер:#  Мнениеот stucyte » 09 Юли 2017, 23:30

За мен Теодора си е православна християнка. Може да е разочарована от много неща, но точно в изпитанията се калява личната вяра в любящия Бог, надеждата и общо казано православността. За това аз благодаря на Бога за Теодора! Не е толкова важно, че падаме, но е по-същественото, че отново се изправяме и продължаваме напред. :smileheart:
" И ние познахме любовта, която Бог има към нас, и повярвахме в това. Бог е любов, и който пребъдва в любовта, пребъдва в Бога, и Бог - в него." /1Иоан 4:16/
Аватар
stucyte
Служител
Служител

Has thanked: 1380 times
Been thanked: 1230 times
Характер: любопитен

Мнение Номер:#  Мнениеот no-one » 09 Юли 2017, 23:34

stucyte » преди 1 минута написа:За мен Теодора си е православна християнка. Може да е разочарована от много неща, но точно в изпитанията се калява личната вяра в любящия Бог, надеждата и общо казано православността. За това аз благодаря на Бога за Теодора! :smileheart:

От много неща съм разочарована, Стуци. Така е.
От това, че мъжа ми направи неделното училище в храма, пък сега се шири шуробаджанащина и... някакви интереси...
Че вкараха светското там, ама го направиха куклен театър направо... Вместо да е обратното, то стана забавачница. И т.н., и т.н. Хора ще изгонят..., певиците имам предвид, ще ги заменят по нечий вкус...
И от други неща...

Така е.

:friends:

Както и да е, това са дълги теми.
Важното е да не сме обременени, за нас си е от значение. Пък насетне - то ще се види. :good:
Аватар
no-one
Редовен
Редовен

Предишна

Коментирайте

Потребители разглеждали темата?

20 потребители са разглеждали темата: Гост (1), Гост (2), Гост (5), Гост (1), Гост (1), Hatshepsut (2), Kolyo.Slavov (2), Natanel (88), Theodora V (12), Watch (1), bolgaroliub (16), garich (11), lazarin1 (11), no-one (73), spravedliv (1), stucyte (26), Венци Тоневски (2), Георги Георгиев (13), Милко (29), Пламен79 (84)

Назад към Наука

• ВИЖТЕ ОЩЕ
    Отг.
    Прегледи
     Последно мнение