ХРИСТИЯНСКИ ФОРУМИ - ОЛЕКОТЕНА ВЕРСИЯ

Дата и час: 25 Юли 2017, 23:34 Разширено търсене

Български християнски форуми е място за християнски дискусии, споделяне на видео или писмени свидетелства, насърчения и общение между вярващи в Бога.

Как да ни помогнете в развитието: КЛИК
ЗА РЕКЛАМА КЛИК
2017 ГОДИНА НА МОЛИТВА! ДЕНОНОЩНА ХРИСТИЯНСКА ТЕЛЕВИЗИЯ: КЛИК
Кампания: Дари Библия: КЛИК

АКЦЕНТИ

Демонично обсебване

ДА ОЧАКВАМЕ ГРАБВАНЕТО ИЛИ ПОЯВАТА НА АНТИХРИСТА?

Господ не ни забравя, а щедро ни благославя

Християни, спрете да се чувствате виновни

ЗЛАТНАТА РЕКА ОТ ПРЕСТОЛА НА НЕБЕСНИЯ ОТЕЦ

НИКОЙ НЕ МОЖЕ ДА СЛУГУВА НА ДВАМА ГОСПОДАРИ

ВОДЕЩИ НОВИНИ

Откъде да научат българите истински важните неща?

100 хубави думи за България

Войната на Америка срещу Православната Църква

[ Facebook коментара]

Re: Войната на Америка срещу Православната Църква

Мнение Номер:#  Мнениеот bolgaroliub » 17 Дек 2014, 00:33

Александър написа:Всичко това много ми напомня разните теории за световната конспирация и прецизното и изпълнение от западните стратези. По този начин им се приписват качества, които те въобще не притежават.
Например Збигнев Бжежински е въздигнат ранг на пророк. В действителност е един обикновен озлобен от патологична русофобия поляк( каквито са по принцип неговите сънародници, не искам да ги обиждам, но е така ) , който е успял да направи политическа кариера в Америка. Въобще не е никакъв стратег, нито пък се отличава с особен аналитичен ум. Спомням си, че през 80-те години, когато слушахме ( тайно) западни радиостанции, той повтаряше неща публикувани в пресата, без да каже нищо съществено.
Така например, през 1977 година е препоръчал на Картър, да увеличи финансовата помощ за Иран, тъй като и през следващото десетилетие, шахът, щял бъде най-верния съюзник на САЩ в Средния Изток. След по-малко от две години Мохамед Реза Пахлави бе принуден да избяга от странат, и Иран стана най-големия противник на Америка в региона. :D

Ами какво според тебе е тази глобализация под диктата на САЩ и лозу-
нги за нов световен ред,либерализъм,и човешки права ако не световна конспирация и подготовка на световната обстановка за възшествието на антихриста. Мисля че Православна Русия като силна и не зависима християнска държава е пречка за тази конспирация и за това вече се води война срещу Русия...няма нищо случайно в събитията които се случват. Виж за патологичното отклонение на Бжежински и пишман пророкуванията му съм съгласен,но той е само една пешка,една от многото работещи за НСР
Аватар
bolgaroliub
Активен Потребител
Активен Потребител

Has thanked: 697 times
Been thanked: 467 times
Автор на темата
църква: Православна църква
Характер: твърд

бyтoн зa coциaлни мpeжи

Мнение Номер:#  Мнениеот bolgaroliub » 20 Дек 2014, 22:35

А защо текста от статията е с не четящ се шрифт?
Аватар
bolgaroliub
Активен Потребител
Активен Потребител

Автор на темата

Мнение Номер:#  Мнениеот Пламен79 » 21 Дек 2014, 00:23

Текстът може да се увеличи по следния начин:
1. Ако сте с лаптоп по същия начин, както увеличавате изображение на тъчскрийна на смартфон с двата пръста, но при лаптопа е върху тъчпада.
2. Ако сте с настолен компютър пробвайте да задържите натиснат бутона Ctrl на клавиатурата и да завъртите скролера на мишката.

Българолюб ако искаш да ти се чете темата редактирай я и напиши възможните начини за четене най-отгоре над нея. Но пробвай преди това точка 2, защото не съм сигурен в нея и няма как аз да пробвам. Точка 1 е сугурна ;)
"Видях мрежите, които врагът разстилаше над света, и рекох с въздишка: "Какво може да премине неуловимо през тези мрежи?" Тогава чух глас, който ми рече: "Смирението." "
Св. Антоний Велики
Аватар
Пламен79
Активен Потребител
Активен Потребител

Has thanked: 911 times
Been thanked: 468 times
Характер: странен :)

Мнение Номер:#  Мнениеот bolgaroliub » 21 Дек 2014, 01:24

iolanta написа:Умаления текст е наказание ,защото е нарушена точка от форумния правилник .Ако я редактира ,ще се наложи да я изтрия въобще.И Българолюб да седне и да си прочете правилника на форума ,а не системно да пуска теми които хулят други деноминации.Има точка ,която го забранява това .

ОКИ Йоланке,макар че статията не съм я писал аз ,ами просто съм я публикувал на страниците на форума. И се надявам да бъдеш все така строга и взискателна не само кам православните ,ами и към тия потребители дето хулят Правословието.Нали така и правилника е за всички.
Аватар
bolgaroliub
Активен Потребител
Активен Потребител

Автор на темата

Мнение Номер:#  Мнениеот stucyte » 21 Дек 2014, 18:14

neofit_1979 написа:Текстът може да се увеличи по следния начин:
1. Ако сте с лаптоп по същия начин, както увеличавате изображение на тъчскрийна на смартфон с двата пръста, но при лаптопа е върху тъчпада.
2. Ако сте с настолен компютър пробвайте да задържите натиснат бутона Ctrl на клавиатурата и да завъртите скролера на мишката.

Българолюб ако искаш да ти се чете темата редактирай я и напиши възможните начини за четене най-отгоре над нея. Но пробвай преди това точка 2, защото не съм сигурен в нея и няма как аз да пробвам. Точка 1 е сугурна ;)

Моля да не се търси възможности за заобикаляне на форумните правила! Знаете, че за всяко действие има равно на него противодействие. А от модераторския панел възможности за противодействие - дал главния админ... :D След като нещо е решено от модератор или админ, ще се наложи малко да се посмирите и точка!!! Никой не е наказан, никой не е изяден... Все пак цялостната отговорност за всичко, публикувано в този форум се носи изцяло от неговата администрация!!! :friends:
" И ние познахме любовта, която Бог има към нас, и повярвахме в това. Бог е любов, и който пребъдва в любовта, пребъдва в Бога, и Бог - в него." /1Иоан 4:16/
Аватар
stucyte
Служител
Служител

Has thanked: 1380 times
Been thanked: 1229 times
Характер: любопитен

Предишна

Коментирайте

Потребители разглеждали темата?

25 потребители са разглеждали темата: Гост (7), Гост (1), Гост (1), Гост (1), Гост (1), Гост (1), Гост (1), Гост (1), BelieverofGod (1), Konstantin (4), RoSit (1), anah_su_namun (2), bolgaroliub (16), ivankara (1), kls (1), lazarin1 (1), rex1978 (1), spravedliv (4), stucyte (16), Александър (6), Венци Тоневски (1), Елеонор (6), Пламен79 (3), Стефан Чаков (2), Теодор (4)

Назад към Православна църква

• ВИЖТЕ ОЩЕ
    Отг.
    Прегледи
     Последно мнение